d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1354235433544354535463626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Sep 29 2016 10:54pm
dobra regeneracja dzisaij w nocy byla. wstawalem do kibla jedynie 7 razy. ja pierdole xD
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Sep 30 2016 04:28am
Ma ktoś z was te biało- brązowe kontenery Ikea? Zdarzyło się wam aby otworzył się w torbie? (Nie mają zatrzasków).
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 2 2016 04:54am
Chłop, który chce niedługo startować w trójboju robi przysiady na suwnicy #platinium_fitness

Quote (LoQ @ 30 Sep 2016 12:28)
Ma ktoś z was te biało- brązowe kontenery Ikea? Zdarzyło się wam aby otworzył się w torbie? (Nie mają zatrzasków).

Nie mam. Duże woreczki strunowe kup i do nich pudełka, jak się przypadkiem otworzą to nic nie wyleci tak łatwo na zewnątrz.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 2 2016 05:22am
Quote (toyo @ Oct 2 2016 11:54am)
Chłop, który chce niedługo startować w trójboju robi przysiady na suwnicy #platinium_fitness


Nie mam. Duże woreczki strunowe kup i do nich pudełka, jak się przypadkiem otworzą to nic nie wyleci tak łatwo na zewnątrz.


tutaj ktos ostatnio pyskowal ze jak cwiczy od kilku lat to juz nie musi pracowac nad stabilizacja i core wiec robi na suwnicy. :D
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 2 2016 07:18am
Kumpla mam teraz, co się do bicia rekordu na AMP szykuje na przyszły rok. Jest pod opieką osób z pierwszej ligi, sam koleś też chodząca encyklopedia, z dobrymi wynikami i chyba srebrem na poprzednich AMP, do tego skromny.
Ile razy podbija do kogoś i coś mu podpowiada to zlewają go w 80%. Zwłaszcza wtedy jak im mówi, żeby dodać jakieś rehabilitacyjne ćwiczenie z gumą czy lekkimi hantlami albo coś na stabilizacje ;)
Goście obojętnie obojętnie jakie braki próbują nadrabiać towarem, a my tylko czekamy aż się rozpierdolą w zimie.

This post was edited by toyo on Oct 2 2016 07:19am
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 2 2016 07:36am
Quote (toyo @ Oct 2 2016 02:18pm)
Kumpla mam teraz, co się do bicia rekordu na AMP szykuje na przyszły rok. Jest pod opieką osób z pierwszej ligi, sam koleś też chodząca encyklopedia, z dobrymi wynikami i chyba srebrem na poprzednich AMP, do tego skromny.
Ile razy podbija do kogoś i coś mu podpowiada to zlewają go w 80%. Zwłaszcza wtedy jak im mówi, żeby dodać jakieś rehabilitacyjne ćwiczenie z gumą czy lekkimi hantlami albo coś na stabilizacje ;)
Goście obojętnie obojętnie jakie braki próbują nadrabiać towarem, a my tylko czekamy aż się rozpierdolą w zimie.


ja rowniez cwicze z mistrzem AMP chyba z tego roku. A w czym chce bic ten rekord? total czy w ktoryms cwiczeniu?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 4 2016 05:10pm
Niektórzy pamiętają moje problemy po kreatynie, bo się tutaj żaliłem, ale już mam dosyć stagnacji. Doszedłem do wniosku, że skoro USG nic nie wykazało i jedynym objawem były ból podbrzusza, gazy i podwyższona kreatynina we krwi, to po prostu musieli przebijać datę na kreatynie i wpierdalałem samą przereagowaną kreatyninę. Nie wiem czy to ma sens, żadnych grudek nie było, nie wiem czy reakcja może zachodzić w szczelnym pojemniku. Jednego jestem pewien, z tą kreatyną musiało być coś nie tak, musiała być stara. Nie wiem czemu mnie tak po niej rozjebało, po 20g przereagowanej kreatyniny nie powinno mnie tak wyjebać z kapci, no ale co zrobić.
Tak czy siak... zaryzykuję i jutro znowu kupuję paczkę i tutaj małe pytanko. Stała suplementacja na poziomie 3g dziennie będzie git? Chce zacząć najlżej jak się da, bez przeładowań, żadnych cyklów z nasycaniem itp. Czy 3g/d to najmniejsza sensowna dawka, którą w ogóle odczuję?
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 4 2016 11:36pm
Quote (JohnyCage @ Oct 5 2016 01:10am)
Niektórzy pamiętają moje problemy po kreatynie, bo się tutaj żaliłem, ale już mam dosyć stagnacji. Doszedłem do wniosku, że skoro USG nic nie wykazało i jedynym objawem były ból podbrzusza, gazy i podwyższona kreatynina we krwi, to po prostu musieli przebijać datę na kreatynie i wpierdalałem samą przereagowaną kreatyninę. Nie wiem czy to ma sens, żadnych grudek nie było, nie wiem czy reakcja może zachodzić w szczelnym pojemniku. Jednego jestem pewien, z tą kreatyną musiało być coś nie tak, musiała być stara. Nie wiem czemu mnie tak po niej rozjebało, po 20g przereagowanej kreatyniny nie powinno mnie tak wyjebać z kapci, no ale co zrobić.
Tak czy siak... zaryzykuję i jutro znowu kupuję paczkę i tutaj małe pytanko. Stała suplementacja na poziomie 3g dziennie będzie git? Chce zacząć najlżej jak się da, bez przeładowań, żadnych cyklów z nasycaniem itp. Czy 3g/d to najmniejsza sensowna dawka, którą w ogóle odczuję?


Ładuj po 5 g codziennie, nie umrzesz ;)
Normalnie pij wodę, możesz w większych ilościach, póki co nie pij alkoholu i będzie ok. Sam timing też nie ma zbyt dużego znaczenia, możesz ją brać np. z rana, jak Ci wygodniej.

Teoretycznie mógłbyś ją zapijać jakimiś weglami, ale wydaje mi się, że na naszym poziomie nie ma to większego znaczenia.

Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 5 2016 09:27am
Chyba jednak zacznę wpierdalać od 1g. Może nie nasycę się w 100% i nie tak od razu, ale sprawdzę co i jak.
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Oct 5 2016 09:29am
Quote (JohnyCage @ Oct 5 2016 03:27pm)
Chyba jednak zacznę wpierdalać od 1g. Może nie nasycę się w 100% i nie tak od razu, ale sprawdzę co i jak.


kreatyna ci nie zaszkodzi o ile bedziesz pil duzo wody
Go Back To Polska Topic List
Prev1354235433544354535463626Next
Add Reply New Topic New Poll