d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1353935403541354235433626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Sep 21 2016 05:50am
Quote (toyo @ Sep 21 2016 11:30am)
A co najgorszego jest w jajku, wysuszonej bułce i mące?


wysuszona bulka i maka? pieczywo to najgorszy syf jesli chodzi o rosniecie.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 21 2016 06:29am
Quote (toyo @ Sep 21 2016 10:30am)
A co najgorszego jest w jajku, wysuszonej bułce i mące?


Pewnie to ze spija wiecej tluszczu.
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 21 2016 06:31am
a ja wpierdalam wszystko w panierce, wpierdalam kartofle, wpierdalam czipsy i rosne...
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Sep 21 2016 06:34am
Quote (WjebujeGierki @ 21 Sep 2016 13:31)
a ja wpierdalam wszystko w panierce, wpierdalam kartofle, wpierdalam czipsy i rosne...


Gratuluje! :)
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 21 2016 06:36am
Quote (DzonyPe @ 21 Sep 2016 13:50)
wysuszona bulka i maka? pieczywo to najgorszy syf jesli chodzi o rosniecie.

Uzasadnij.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 21 2016 06:43am
Quote (toyo @ 21 Sep 2016 14:36)
Uzasadnij.


Halo masa tylko gluten free.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 21 2016 06:46am
Quote (markov @ 21 Sep 2016 13:43)
Halo masa tylko gluten free.


:ddddd

Quote (toyo @ 21 Sep 2016 13:36)
Uzasadnij.


Yup, też się dowiem z chęcią. Jem bardzo dużo pieczywa i innych bo lubię. Nie widzę w tym nic złego :(
Member
Posts: 7,947
Joined: May 28 2011
Gold: 1,771.17
Sep 21 2016 07:24am
Quote (zYwi3c @ 21 Sep 2016 14:46)
:ddddd



Yup, też się dowiem z chęcią. Jem bardzo dużo pieczywa i innych bo lubię. Nie widzę w tym nic złego :(


Osoba z niskim bf i dobrą masą mięśniową ma inne dylematy żywieniowe niż ten kto chce spalić fat.
Po pierwsze - jak wiadomo mięśnie są najlepszą spalarnią węgli różnego rodzaju.
Po drugie - w przypadku panierki nie jest to zbyt szczęśliwe połączenie: startej buły/mąki i tłuszczu. Wystarczy sprawdzić na jakiej ilości tłuszczu opiecze się schab czysty a na jakiej ten w panierze.
Nie mówiąc o tym że sporo osób popełnia kardynalny błąd kładąc kotlet na niedostatecznie rozgrzanym tłuszczu. Wtedy panier ciągnie tłuszcz jak gąbka wodę.
Identyko jest z ziemnorami na redukcji. W sumie powinno się je jedynie odradzać osobom redukującym z dużej nadwagi ze względu na skrobię. Same w sobie są ok, nas wykończyć może jedynie to czym są polane. Sosy na mące, zasmażki itp.
Wtedy to juz ciężka bomba jest.

Gluten jest ok i ta cała nagonka na niego to mocno przesadzona. :thumbsup:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 21 2016 07:41am
Quote (From_ashes @ 21 Sep 2016 14:24)
Osoba z niskim bf i dobrą masą mięśniową ma inne dylematy żywieniowe niż ten kto chce spalić fat.
Po pierwsze - jak wiadomo mięśnie są najlepszą spalarnią węgli różnego rodzaju.
Po drugie - w przypadku panierki nie jest to zbyt szczęśliwe połączenie: startej buły/mąki i tłuszczu. Wystarczy sprawdzić na jakiej ilości tłuszczu opiecze się schab czysty a na jakiej ten w panierze.
Nie mówiąc o tym że sporo osób popełnia kardynalny błąd kładąc kotlet na niedostatecznie rozgrzanym tłuszczu. Wtedy panier ciągnie tłuszcz jak gąbka wodę.
Identyko jest z ziemnorami na redukcji. W sumie powinno się je jedynie odradzać osobom redukującym z dużej nadwagi ze względu na skrobię. Same w sobie są ok, nas wykończyć może jedynie to czym są polane. Sosy na mące, zasmażki itp.
Wtedy to juz ciężka bomba jest.

Gluten jest ok i ta cała nagonka na niego to mocno przesadzona. :thumbsup:


Ale Ty w tym momencie mowisz o gotowych potrawach robionych w restauracjach.
Czesto sam sobie panierke i wcale nie jest robiona tak jak piszesz. Wiec wszystko zalezy, kto gdzie sie stoluje i jak robi.
Co do ziemniakow nie zgodze sie. Co z tego, ze maja skrobie. Ziemniaki na redukcji moim zdaniem >>> Kasze/ryze i inne, glownie z powodu tego, ze maja wieksza objetosc na 100kcal. Jedzac 500kcal z ziemniakow, a 500kcal z Ryzu - czym sie bardziej najesz? pol kg ziemniakow, czy 100g ryzu?
Co do polewy - well, passata pomidorowa z przyprawami, czy sos Knorr - i jest zajebisty sos do ziemniakow majacy max 100kcal.

Wybory wybory wybory. Jak ktos nie potrafi sobie dobrac odpowiednich sklanikow do diety, to coz - RIP [*].
Ale ja nikomu do miski nie zagladam i nie mam zamiaru. Kazdy je i robi ze swoim jedzeniem co chce.

E; A moje zapytanie bylo do pieczywa ;P Czekam na argument czemu jest zle na mase ;)

np tutaj, co zlego w tym na masie? ( pomijajac ''zdrowosc'' takeigo posilku - ale raz na tydzien? ):



This post was edited by zYwi3c on Sep 21 2016 07:44am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 21 2016 07:52am
Za pudelko WK -2 propsy. Tylko z rozowym napisem KFD.
Go Back To Polska Topic List
Prev1353935403541354235433626Next
Add Reply New Topic New Poll