Quote (zYwi3c @ 19 Sep 2016 20:23)
Ja bede w Krakowie na poczatku roku jak cos, no ale to jednak 3 miechy jeszcze :(
Najpierw to do mnie zapraszam, podziekuje za pomoc ze zdrowiem i akurat bede mógł znowu pić. Jestem miejscowym specjalistą ds. odwodnienia, wytłumaczę teorie, pokaże praktykę. Szykuj wątrobę.