d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1353735383539354035413626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 17 2016 09:35am
Quote (HEDON @ 17 Sep 2016 15:47)
KIEDY JA MUSZE OK 50% WEGLI JESC :(


Czemu musisz? Podbij na ich rzecz tluszcze i tyle ;) nie widze problemu.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 17 2016 12:59pm
Quote (HEDON @ 17 Sep 2016 14:41)
CZY KTOS PROBOWAL NIEFARMAKOLOGICZNIE OBNIZYC T3 I T4?

ZEJDŹ PIĘTRO NIŻEJ
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Sep 18 2016 01:23am
konkurs pieknosci wygral levrone czy jednak ktos inny?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 18 2016 02:04am
Quote (DzonyPe @ 18 Sep 2016 08:23)
konkurs pieknosci wygral levrone czy jednak ktos inny?


Phil znowu. Najlepiej wygladal. Levrone zrobil mega powrot, ale chyba nie byl w top10 nawet. Odstawal za bardzo od ludzi co trenuja cale zycie. Jednak przerwa paru letnia + robienie formy w 5 miesiecy nie da rady ;) Co nie zmienia faktu, ze wygladal przekozacko jak na 5 miesiecy przygotowan: http://imgur.com/gallery/w2TVq

Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Sep 18 2016 07:36am
Quote (zYwi3c @ Sep 16 2016 05:27pm)
Jestę ulaną kurwą
http://i.imgur.com/AXre5To.jpg

Pozdruffki.


O kurwa. Ćwiczymy na tej samej siłowni. Przynajmniej tak mi się wydaje :D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 18 2016 07:58am
Quote (MadZombie @ 18 Sep 2016 14:36)
O kurwa. Ćwiczymy na tej samej siłowni. Przynajmniej tak mi się wydaje :D


Będziemy robić słit focie na Jsp :blush:
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Sep 19 2016 11:53am
ja musze kiedys wpasc tam do Ciebie do Zywiecowa i zrobimy razem nogi. szkoda tylko ze to jakies 700 km :(
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 19 2016 12:23pm
Quote (DzonyPe @ 19 Sep 2016 18:53)
ja musze kiedys wpasc tam do Ciebie do Zywiecowa i zrobimy razem nogi. szkoda tylko ze to jakies 700 km :(


Ja bede w Krakowie na poczatku roku jak cos, no ale to jednak 3 miechy jeszcze :(
Member
Posts: 177
Joined: Aug 21 2016
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 19 2016 12:38pm
silownia dla podludzi
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 19 2016 04:38pm
Quote (zYwi3c @ 19 Sep 2016 20:23)
Ja bede w Krakowie na poczatku roku jak cos, no ale to jednak 3 miechy jeszcze :(

Najpierw to do mnie zapraszam, podziekuje za pomoc ze zdrowiem i akurat bede mógł znowu pić. Jestem miejscowym specjalistą ds. odwodnienia, wytłumaczę teorie, pokaże praktykę. Szykuj wątrobę.
Go Back To Polska Topic List
Prev1353735383539354035413626Next
Add Reply New Topic New Poll