d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev132333435363626Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 11 2010 03:23pm
Quote (yaggi @ 11 Feb 2010 21:40)
olej rzepakowy, orzechy laskowe, migdaly , -  jednonienasycone
skorupiaki , ryby , orzechy wloskie , olej z pestek dyni , olej lniany , siemie lniane , - wielonienasycone
olej kokosowy , drob , jaja , wolowina  -  nasycone


nasyconych z tego co wiem to unikac nie ??
Member
Posts: 412
Joined: Nov 24 2009
Gold: 75.50
Warn: 10%
Feb 11 2010 03:29pm
musze sie w koncu wziasc za siebie bo zal :(
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Feb 11 2010 04:00pm
Quote (zaki @ 11 Feb 2010 22:23)
nasyconych z tego co wiem to unikac nie ??


w zbyt duzej ilosc :)
powinno sie jesc kazdy rodzaj tluszczy ale w odpowiednich proporcjach tj 1 /1/ 1 ( trzeba tez zachowac proporcje jesli chodzi o omega 3 i 6 ) - jest to najkorzystniejsza proporcja dla organizmu czlowieka
rozne tluszcze zawieraja rozne witaminy , zwierzece zawieraja A i D natomiast roslinne witamine E . zawieraja tez rozne kwasy tluszczowe


spokojnie mozesz jesc tluszcze z tych produktow ktore wczesniej wymienilem :) to sa najlepsze zrodla tluszczy :) pamietaj tylko o odpowiednich proporcjach :)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 11 2010 04:08pm
yaggi, mój Ty znawco ;D powiedz mi Ty czy białko z mleka bierze sie pod uwagę?

słyszałem kiedyś jakieś plotki coś tam coś tam bla bla bla że mleko szkodzi z względu na laktozę?

bo chciałbym pić 0,5l z rana :) cóż jajka mi się przejadły w takiej ilości, dlatego zmniejszam o połowę ilość jajek kosztem mleczka :)
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 11 2010 04:12pm
Quote (Furious92 @ 12 Feb 2010 00:08)
yaggi, mój Ty znawco ;D powiedz mi Ty czy białko z mleka bierze sie pod uwagę?

słyszałem kiedyś jakieś plotki coś tam coś tam bla bla bla że mleko szkodzi z względu na laktozę?

bo chciałbym pić 0,5l z rana :) cóż jajka mi się przejadły w takiej ilości, dlatego zmniejszam o połowę ilość jajek kosztem mleczka :)


rotfl ~~
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 11 2010 04:18pm
Quote (bustersss @ Feb 12 2010 12:12am)
rotfl ~~


no jakbyś jadł codziennie, dzień w dzień puchę tuny + 4 jajka + płatki na mleku od kilku miesięcy to byś nie mówił w ten sposób
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Feb 11 2010 04:20pm
bustys dobrze ze na kolacje opierdolilem 200g sera chudego i 1 pomidora?
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 11 2010 04:20pm
Quote (Furious92 @ Feb 11 2010 10:08pm)
yaggi, mój Ty znawco ;D powiedz mi Ty czy białko z mleka bierze sie pod uwagę?

słyszałem kiedyś jakieś plotki coś tam coś tam bla bla bla że mleko szkodzi z względu na laktozę?

bo chciałbym pić 0,5l z rana :) cóż jajka mi się przejadły w takiej ilości, dlatego zmniejszam o połowę ilość jajek kosztem mleczka :)


nie zawracaj sobie głowy laktoza w tym wieku
na tym etapie zaawansowania
białko w mleku jest jedno z wartościowszych
coz serwatka / kazeina
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 11 2010 04:22pm
Quote (eczek @ Feb 12 2010 12:20am)
nie zawracaj sobie głowy laktoza w tym wieku
na tym etapie zaawansowania
białko w mleku jest jedno z wartościowszych
coz serwatka / kazeina


ke, thanks za podsumowanie

btw eczku, 140 na płaskiej dziś pękło ;D
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Feb 11 2010 04:22pm
Quote (Furious92 @ 11 Feb 2010 23:08)
yaggi, mój Ty znawco ;D powiedz mi Ty czy białko z mleka bierze sie pod uwagę?

słyszałem kiedyś jakieś plotki coś tam coś tam bla bla bla że mleko szkodzi z względu na laktozę?

bo chciałbym pić 0,5l z rana :) cóż jajka mi się przejadły w takiej ilości, dlatego zmniejszam o połowę ilość jajek kosztem mleczka :)


no to nie najlepsze zrodlo bialka niestety :/ laktoza rzeczywiscie moze nam uprzykrzyc zycie :P ehh to bialko...
niestety wypadalo by dostarczac je glownie z mieska ( kurczak , indyk , wolowina , baranina ) rybek ( mintaj , moszczuk , halibut , sandacz ) jajeczek - te maja najbardziej podobny aminogram do bialka ludzkiego :)
Go Back To Polska Topic List
Prev132333435363626Next
Add Reply New Topic New Poll