d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1241324142415241624173626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2013 02:26am
Quote (myl0rd @ Jul 4 2013 08:15am)
Zrób nam przysługę i tego nie rób, z gory dzieki

Stiffus zobacz trening jima wendlera albo ripetoe(sprawdź poprawną pisownię tego) bo nie pamiętam a pisze z tekefonu


Rippetoe* :)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 4 2013 02:44am
Quote (zYwi3c @ 4 Jul 2013 10:13)
Powoli sie rozkreca, jeszcze go nie promuja, bo czekaja na kilka artykulow, zeby tez 'poczatkujacy' mogli z tego forum skorzystac. Ale coraz wiecej osob z Animala sie przenosi


chyba dłużej się utrzyma niż rekompozycja bo to już upadło :D

Quote
witam mam pytanie czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek np. 200g? Bo wszedzie wszyscy pisza ze ok 100g. moje pytanie wynika z tego ze jak rano zjem wlasnbie ok 100g owsianki powiedzmy kolo 6:30 to juz kolo 10 jestem glodny. Ciekawi mnie czy np zjedzecie np 200g lub 150g czy raczej nikt tak nie je? Bo w dietach zawodowców co waza po 115 czy wiecej kg tez zadko takie cos widzialem tam czasem moze ktos ma 130g ale tak to wszyscy jedza 100 i wlasnie mnie to zastanawia czy to takie optimum ?

ludzie z niebieskiego nadal mnie zadziwiają :rofl:

jaki nick miał ten typo co tutaj się pytał ludzi o jd na niebieskim i po tym ile jest ktoś na fourm określał jaką ma formę?
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2013 03:36am


Quote
witam mam pytanie czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek np. 200g? Bo wszedzie wszyscy pisza ze ok 100g. moje pytanie wynika z tego ze jak rano zjem wlasnbie ok 100g owsianki powiedzmy kolo 6:30 to juz kolo 10 jestem glodny. Ciekawi mnie czy np zjedzecie np 200g lub 150g czy raczej nikt tak nie je? Bo w dietach zawodowców co waza po 115 czy wiecej kg tez zadko takie cos widzialem tam czasem moze ktos ma 130g ale tak to wszyscy jedza 100 i wlasnie mnie to zastanawia czy to takie optimum ?


LOL co za typ

100g owsianki. - koles chyba jest cale zycie na diecie xD

Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 4 2013 03:39am
Quote (Mep @ 4 Jul 2013 11:36)
LOL co za typ

100g owsianki. - koles chyba jest cale zycie na diecie xD

http://i1.memy.pl/obrazki/0bec23646_jestem_na_diecie.jpg


wnioskujesz że jest na diecie ponieważ je w jednym posiłku 100g ww?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jul 4 2013 03:40am
Quote (1970 @ Jul 4 2013 11:39am)
wnioskujesz że jest na diecie ponieważ je w jednym posiłku 100g ww?


każdy człowiek ktory spożywa jakikolwiek pokarm jest na diecie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 4 2013 03:42am
Quote (Shichirobei @ 4 Jul 2013 11:40)
każdy człowiek ktory spożywa jakikolwiek pokarm jest na diecie


wiem, wiem
diecie odchudzającej*
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2013 03:44am
Quote (1970 @ Jul 4 2013 09:39am)
wnioskujesz że jest na diecie ponieważ je w jednym posiłku 100g ww?


czytaj uwazniej co pisze

Quote (Shichirobei @ Jul 4 2013 09:40am)
każdy człowiek ktory spożywa jakikolwiek pokarm jest na diecie


true.

Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 4 2013 03:44am
Quote (Mep @ 4 Jul 2013 11:44)
czytaj uwazniej co pisze



true.


czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek
czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek
czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jul 4 2013 03:47am
Quote (1970 @ Jul 4 2013 09:44am)
czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek
czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek
czy je ktoś z was wogóle więcej niż 100 g ryzu/kaszy/platkow na jeden posilek


moj post odnosil się do innej części zdania, wiec zaprzestan juz osmieszania się.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 4 2013 03:50am
Quote (Mep @ 4 Jul 2013 11:47)
moj post odnosil się do innej części zdania, wiec zaprzestan juz osmieszania się.


kurwa, przeczytaj 30 razy to co napisałeś i pierwiastkuj 121
Go Back To Polska Topic List
Prev1241324142415241624173626Next
Add Reply New Topic New Poll