Quote (myl0rd @ 2 Jul 2013 06:33)
niby lepiej mono szamać z posiłkiem, tzn. po
do transportu kreatyny do mięśni są potrzebne jakieś węgle, jak znajdę źródło to wrzucę
ja daję 10g jednorazowo, nie ma różnicy czy podzielę to na 2 porcje
Ja wlasnie czytalem Q&A z Nortonem i tam padlo pytanie, czy to prawda, ze kreatyne powinno sie jesc z weglami albo czyms innym, bo wtedy jest lepszy transport i wchlanianie i napisal, ze to nieprawda i nie ma na to dowodow ( Q&A z konca 2012 roku )
Quote (1970 @ 2 Jul 2013 06:26)
nie lepiej w dt 5 na czczo rano 5 po treningu w dnt 5 rano 5 przed snem?
jakie mono kupujesz? w sumie mono to mono a cenowo nawet fajnie to od FA wychodzi, 1000g za 50zł
w DT bede pil jakos 2h przed treningiem sobie 5g, i po treningu po posilku 5g - mysle, ze bedzie ok. Jeszcze popytam i poczytam, czy trzeba od razu po treningu, czy mozna przeczekac te pare chwil - pewnie mozna ;P
a w DNT bede pil sobie rano / popołudniu.
A co do Mono, to widzialem Vitalmaxa ( czy jakos tak ) - 500g za 32 zl - ludzie to polecaja, nie wiem czy cos taniej wyrwe