d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1241124122413241424153626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Jul 2 2013 12:02am
chce sobie kupic ławeczke do cwiczen do domu. Wybrałem firme Marbo i mam pytanie. Lepiej wziac ławeczke ze skosem ujemnym i dodatnim czy laweczke tylko ze skosem dodatnim + mozliwosc wyciskania na barki?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 2 2013 12:54am
Quote (myl0rd @ 2 Jul 2013 06:33)
niby lepiej mono szamać z posiłkiem, tzn. po

do transportu kreatyny do mięśni są potrzebne jakieś węgle, jak znajdę źródło to wrzucę

ja daję 10g jednorazowo, nie ma różnicy czy podzielę to na 2 porcje


Ja wlasnie czytalem Q&A z Nortonem i tam padlo pytanie, czy to prawda, ze kreatyne powinno sie jesc z weglami albo czyms innym, bo wtedy jest lepszy transport i wchlanianie i napisal, ze to nieprawda i nie ma na to dowodow ( Q&A z konca 2012 roku )

Quote (1970 @ 2 Jul 2013 06:26)
nie lepiej w dt 5 na czczo rano 5 po treningu w dnt 5 rano 5 przed snem?
jakie mono kupujesz? w sumie mono to mono a cenowo nawet fajnie to od FA wychodzi, 1000g za 50zł


w DT bede pil jakos 2h przed treningiem sobie 5g, i po treningu po posilku 5g - mysle, ze bedzie ok. Jeszcze popytam i poczytam, czy trzeba od razu po treningu, czy mozna przeczekac te pare chwil - pewnie mozna ;P
a w DNT bede pil sobie rano / popołudniu.

A co do Mono, to widzialem Vitalmaxa ( czy jakos tak ) - 500g za 32 zl - ludzie to polecaja, nie wiem czy cos taniej wyrwe
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Jul 2 2013 01:02am




osobicie jadłem ta druga na poczatku przygody z siłownia , siła poszła do przodu duzo ;], pewie daloby rade wiecej wyciaganać , ale wtedy jeszcze noob bylem jesli chodzi o siłke.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 2 2013 01:07am
Quote (zYwi3c @ 2 Jul 2013 08:54)
Ja wlasnie czytalem Q&A z Nortonem i tam padlo pytanie, czy to prawda, ze kreatyne powinno sie jesc z weglami albo czyms innym, bo wtedy jest lepszy transport i wchlanianie i napisal, ze to nieprawda i nie ma na to dowodow ( Q&A z konca 2012 roku )



w DT bede pil jakos 2h przed treningiem sobie 5g, i po treningu po posilku 5g - mysle, ze bedzie ok. Jeszcze popytam i poczytam, czy trzeba od razu po treningu, czy mozna przeczekac te pare chwil - pewnie mozna ;P
a w DNT bede pil sobie rano / popołudniu.

A co do Mono, to widzialem Vitalmaxa ( czy jakos tak ) - 500g za 32 zl - ludzie to polecaja, nie wiem czy cos taniej wyrwe


ludzie bardzo polecają mono z fa/universala ale imo to jeden chuj bo mono to mono, niczym się nie różni
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jul 2 2013 03:37am
Stalą suplementacje kreta robi się biorąc 5 czy 10g dziennie?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 2 2013 03:40am
Quote (vVanted @ 2 Jul 2013 11:37)
Stalą suplementacje kreta robi się biorąc 5 czy 10g dziennie?


imo stała do 5, cykl od 10
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 2 2013 03:41am
Quote (szefunio @ 2 Jul 2013 08:02)
http://static1.tradoro.pl/4156/creatin500g.jpg

http://m3.agitomedia.pl/image/700x700/0/medycyna-sportowa-i-dieta/vitalmax-creatin-monohydrate-classic.1648730.2.jpg

osobicie jadłem ta druga na poczatku przygody z siłownia , siła poszła do przodu duzo ;], pewie daloby rade wiecej wyciaganać , ale wtedy jeszcze noob bylem jesli chodzi o siłke.


Nom dokładnie. Kto normalny robi suplementacje na samym początku, kiedy przyrosty są największe. Zmarnowałeś tylko hajs bo przyrosty miałbyś tak czy srak.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 3 2013 03:09am
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Jul 3 2013 12:15pm
Quote (vVanted @ 2 Jul 2013 11:37)
Stalą suplementacje kreta robi się biorąc 5 czy 10g dziennie?


Quote (1970 @ 2 Jul 2013 11:40)
imo stała do 5, cykl od 10


dokładnie,
5g w zupełności wystarczy (chyba, ze kawał z Ciebie skurczybyka ;) )

This post was edited by tamburyn on Jul 3 2013 12:16pm
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 3 2013 02:50pm
Quote (1970 @ 3 Jul 2013 10:09)
http://www.youtube.com/watch?v=MNctsEFp7Zs


przygotowywał ktoś z Was kiedyś brokuły w taki sposób jaki robi to on, na patelni?
Go Back To Polska Topic List
Prev1241124122413241424153626Next
Add Reply New Topic New Poll