d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1240924102411241224133626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 1 2013 01:07am
Quote (myl0rd @ 30 Jun 2013 23:09)
3 sierpnia ląduje w Gdańsku to może zakupię na zapas :D



muszę sprawdzić

ale zajebista promocja u mnie w sklepie z witaminami/ziołami i suplami

Buy One Get One Half Price

2x 240 kapsów cod livera za 19funtów
http://images.vitaminimages.com/hb/vf/productimages/HB/H200W000/HB007745_R_H200W000.gif

Jak ktoś siedzi w UK i chce linka do sklepu to pisać na PM, wysyłke mają gratis do czwartku


A jak z wysylka do PL ?
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jul 1 2013 02:33am
Quote (zYwi3c @ Jul 1 2013 07:07am)
A jak z wysylka do PL ?


ofc drożej = ] ok 60-70 zl wychodzi z tego co pameitam
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 1 2013 10:48am
Quote (zYwi3c @ 1 Jul 2013 08:07)
A jak z wysylka do PL ?


Wysyłka poza UK(tylko EU) to £6.95, czyli jakieś 35zł, całkiem tanio.
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2013 10:50am
Pare pytań od pcozątkującego:

1. Jeść się powinno przed treningiem czy po? I Co dokładnie? Węglowodany proste/złożone/białko?

2. Czy można jednocześnie masować i spalać tłuszcz biegając? Np trening i 1,5h biegania lub naprzemiennie trening, nastepnego dnia bieganie.

e: czym się będzie różniła dieta na mase od tej na rzeźbę?

This post was edited by KrulGregor on Jul 1 2013 10:50am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 1 2013 11:15am
Quote (KrulGregor @ 1 Jul 2013 18:50)
Pare pytań od pcozątkującego:

1. Jeść się powinno przed treningiem czy po? I Co dokładnie? Węglowodany proste/złożone/białko?

2. Czy można jednocześnie masować i spalać tłuszcz biegając? Np trening i 1,5h biegania lub naprzemiennie trening, nastepnego dnia bieganie.

e: czym się będzie różniła dieta na mase od tej na rzeźbę?


przed treningiem jeść nie musisz ale po tak i najlepiej większość dziennego zapotrzebowania na węgle + białko
możesz masować tak żeby za bardzo się nie zalać
tym samym czym dieta na mase a redukcje

e; zna ktoś jakiś sposób na retencje oprócz pokrzywy? bo się skończyła a nie chce mi się do apteki iść :D

This post was edited by 1970 on Jul 1 2013 11:17am
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2013 11:33am
Quote (1970 @ 1 Jul 2013 19:15)
przed treningiem jeść nie musisz ale po tak i najlepiej większość dziennego zapotrzebowania na węgle + białko
możesz masować tak żeby za bardzo się nie zalać
tym samym czym dieta na mase a redukcje

e; zna ktoś jakiś sposób na retencje oprócz pokrzywy? bo się skończyła a nie chce mi się do apteki iść :D


Ja właśnie jestem raczej zalany. Schudło sie ze 13 kg w ostatnim roku, ale jeszcze przydało by się parę kg zrzucić. Ale jednocześnie pocisnąć, byle by się nie roztyć.

Piszesz o wcinaniu większości dziennego zapotrzebowania po treningu. A jak to się ma do wieczornych treningów? Właśnie zacząłem pracę i wcześniej niz 18 raczej nie będę w stanie zacząć treningu.

Jeszce jedno: trening, wybieganie koło godziny, posiłek. Będzie dobrze, czy zaraz poo treninigu należy cos wszamac?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 1 2013 11:34am
Quote (KrulGregor @ 1 Jul 2013 17:50)
Pare pytań od pcozątkującego:

1. Jeść się powinno przed treningiem czy po? I Co dokładnie? Węglowodany proste/złożone/białko?

2. Czy można jednocześnie masować i spalać tłuszcz biegając? Np trening i 1,5h biegania lub naprzemiennie trening, nastepnego dnia bieganie.

e: czym się będzie różniła dieta na mase od tej na rzeźbę?


1. ja osobiście nie lubię przed trenem jeść albo ewentualnie muszę zjeść dużo wcześniej 3-4h przed, mięcho + węgle, mniej tłuszczy żeby nie zalegało w bebechach, a po trenie tak jak napisał 1970
2. raczej ciężko, takie lean gains jest powolne, a masa idzie opornie
3. ilością kalorii ;D

Quote (1970 @ 1 Jul 2013 18:15)
przed treningiem jeść nie musisz ale po tak i najlepiej większość dziennego zapotrzebowania na węgle + białko
możesz masować tak żeby za bardzo się nie zalać
tym samym czym dieta na mase a redukcje

e; zna ktoś jakiś sposób na retencje oprócz pokrzywy? bo się skończyła a nie chce mi się do apteki iść :D


takie domowe sposoby to i tak prawie nie działają, różnicy nie widać prawie ;p

Quote (KrulGregor @ 1 Jul 2013 18:33)
Ja właśnie jestem raczej zalany. Schudło sie ze 13 kg w ostatnim roku, ale jeszcze przydało by się parę kg zrzucić. Ale jednocześnie pocisnąć, byle by się nie roztyć.

Piszesz o wcinaniu  większości dziennego zapotrzebowania po treningu. A jak to się ma do wieczornych treningów? Właśnie zacząłem pracę i wcześniej niz 18 raczej nie będę w stanie zacząć treningu.

Jeszce jedno: trening, wybieganie koło godziny, posiłek. Będzie dobrze, czy zaraz poo treninigu należy cos wszamac?


nie ma problemu, że zjesz późno, a nawet przed snem, to też zależy jak Ci się śpi z pełnym żołądkiem, bo ja śpię wtedy jak niemowlę :D
nie musisz jeść zaraz po treningu, jak zjesz 1-2h po to mięśnie Ci nie wyschnął

This post was edited by myl0rd on Jul 1 2013 11:37am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 1 2013 11:38am
Quote (KrulGregor @ 1 Jul 2013 19:33)
Ja właśnie jestem raczej zalany. Schudło sie ze 13 kg w ostatnim roku, ale jeszcze przydało by się parę kg zrzucić. Ale jednocześnie pocisnąć, byle by się nie roztyć.

Piszesz o wcinaniu  większości dziennego zapotrzebowania po treningu. A jak to się ma do wieczornych treningów? Właśnie zacząłem pracę i wcześniej niz 18 raczej nie będę w stanie zacząć treningu.

Jeszce jedno: trening, wybieganie koło godziny, posiłek. Będzie dobrze, czy zaraz poo treninigu należy cos wszamac?


trening + 15 min aero -> posiłek albo biegaj w dnt, ale jak chcesz spalić fat polecam ćwiczenia metaboliczne po treningu niż zwykłe aero

skubana
http://www.youtube.com/watch?v=bxAc97K2I5M
e; tzn. ja po treningu chyba nie dałbym rady godziny aero bez zjedzenia czegos

This post was edited by 1970 on Jul 1 2013 11:39am
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2013 11:52am
Quote (1970 @ 1 Jul 2013 19:38)
trening + 15 min aero -> posiłek albo biegaj w dnt, ale jak chcesz spalić fat polecam ćwiczenia metaboliczne po treningu niż zwykłe aero

skubana
http://www.youtube.com/watch?v=bxAc97K2I5M
e; tzn. ja po treningu chyba nie dałbym rady godziny aero bez zjedzenia czegos


Mylałem na czyms takim
18:00 mała przegryzka
19:00 trening 1h
20:10 bieganie 1h-1,5h
22:00 posiłek

CO to DNT?

CIwczenia metaboliczne, jakie to sa?

e: godziny bym aeorobow wyciagnale, bo troche sie kondycji nabralo zrzucajac ta trzynastke, natomiast w chuj sie nie chce:P


This post was edited by KrulGregor on Jul 1 2013 11:53am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 1 2013 11:53am
Quote (KrulGregor @ 1 Jul 2013 19:52)
Mylałem na czyms takim
18:00 mała przegryzka
19:00 trening 1h
20:10 bieganie 1h-1,5h
22:00 posiłek

CO to DNT?

CIwczenia metaboliczne, jakie to sa?


to zjedz już normalny posiłek przed treningiem, potem trening i zamiast biegania 1,5h zrób 25minutowy hiit i zjedz posiłek potreningowy
dnt - dni nie treningowe
ćwiczenia metaboliczne to hiit / tabata
Go Back To Polska Topic List
Prev1240924102411241224133626Next
Add Reply New Topic New Poll