d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1240624072408240924103626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 24 2013 01:11pm
Quote (elkabel @ 24 Jun 2013 20:10)
raczej bez rewelacji, pewnie ćwiczysz stosunkowo krotko


jakos 1,5 roku ( z glowa od 4 miesiecy )

Piszasc z glowa mam na mysli:
- poprawna technika
- dieta
- staly progress +2,5kg / +5kg
- deloady jak progress stoi
- plan treningowy ( RPT ), a nie 'przyjde na silke i bede robil to co znajomi'
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jun 24 2013 01:16pm
Quote (zYwi3c @ 24 Jun 2013 20:11)
jakos 1,5 roku ( z glowa od 4 miesiecy )

Piszasc z glowa mam na mysli:
- poprawna technika
- dieta
- staly progress +2,5kg / +5kg
- deloady jak progress stoi
- plan treningowy ( RPT ), a nie 'przyjde na silke i bede robil to co znajomi'


Zacznij cwiczyc HSt to zobazysz co to jest progres ;) Nie bedzie najmniejszych postojów bo wszystko będzie pod kontrolą ;;)
A to nie jest wcale trening siłowy ;)
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 24 2013 08:05pm
Kurwa 6 x 80. Kodzak
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 24 2013 11:45pm
Quote (vVanted @ 25 Jun 2013 03:05)
Kurwa 6 x 80. Kodzak


Do magicznej 100 jeszcze daleko :cry:
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 27 2013 10:02am
Wczoraj musiałem czekać z robieniem nóg, bo jakiś koleś robił bicep curl na squat racku, no ja pierdole -_-
Pytam go ile jeszcze serii, to ten zamiast zwolnić racka to kończył jeszcze 3 serie, pedał walijski...
Member
Posts: 2,439
Joined: Jun 1 2013
Gold: 13.00
Jun 27 2013 10:32am
Quote (myl0rd @ Jun 27 2013 06:02pm)
Wczoraj musiałem czekać z robieniem nóg, bo jakiś koleś robił bicep curl na squat racku, no ja pierdole -_-
Pytam go ile jeszcze serii, to ten zamiast zwolnić racka to kończył jeszcze 3 serie, pedał walijski...


:lol: naszczescie wiekszosc pseudo koksow skonczy niebawem cwiczyc i uda się na plaże napina swoje 33 w bicu :D

This post was edited by mlodyypmp on Jun 27 2013 10:33am
Member
Posts: 179
Joined: Jun 11 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 27 2013 10:33am
Quote (myl0rd @ Jun 27 2013 06:02pm)
Wczoraj musiałem czekać z robieniem nóg, bo jakiś koleś robił bicep curl na squat racku, no ja pierdole -_-
Pytam go ile jeszcze serii, to ten zamiast zwolnić racka to kończył jeszcze 3 serie, pedał walijski...


u nas w UK...
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 27 2013 10:36am
Quote (mlodyypmp @ 27 Jun 2013 18:32)
:lol: naszczescie wiekszosc pseudo koksow skonczy niebawem cwiczyc i uda się na plaże napina swoje 33 w bicu :D


Quote (mlodyypmp @ 27 Jun 2013 18:32)
:lol: naszczescie wiekszosc pseudo koksow skonczy niebawem cwiczyc i uda się na plaże napina swoje 33 w bicu :D


a 2 razy więcej przyjdzie poćwiczyć bo maja wakacje :D
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 27 2013 02:08pm
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Jun 28 2013 09:07am
Jutro zawody Lodz Garage Games. Pierdolniecie ciezkie bedzie :D już od 3ch dni daje miesniom odpocczac, trzymajcie kciuki!
Go Back To Polska Topic List
Prev1240624072408240924103626Next
Add Reply New Topic New Poll