Quote (elkabel @ 24 Jun 2013 20:10)
raczej bez rewelacji, pewnie ćwiczysz stosunkowo krotko
jakos 1,5 roku ( z glowa od 4 miesiecy )
Piszasc z glowa mam na mysli:
- poprawna technika
- dieta
- staly progress +2,5kg / +5kg
- deloady jak progress stoi
- plan treningowy ( RPT ), a nie 'przyjde na silke i bede robil to co znajomi'