d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1240424052406240724083626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 683
Joined: Feb 20 2013
Gold: 20.00
Warn: 30%
Jun 18 2013 10:46pm
Ale hujufka. Ostatnie 4 miechy ćwiczę 2 razy na tyg. Nie ma czasu na więcej. Do tego ćwiczę na malutkiej siłowni.
Klatka aby 102.5x10
Przysiad 105x10
Na martwy sztanga za huj owa i musiał em kończyć z 137.5 x10 bo się więcej m ie dało założyć xddd
Zolnierskie 60x10 a skos góra 87.5 x10

Jak Jak tam u was kurwy?
Wyglądowi trochę hujnia bo kaloryfer znikł ale przynajmniej utrzymuje tako pol formę z której mogę przypierdolic prawdziwy trening.

Jak tam u was kurwiszczeble?

This post was edited by Adam_Malysz on Jun 18 2013 10:48pm
Member
Posts: 830
Joined: Feb 3 2013
Gold: 82.00
Jun 19 2013 02:21am
Quote (Stiffus @ Jun 18 2013 03:55pm)
Dziś taki maly challenge :D 1000 burpee na czas. Ciekawe, czy zmieszcze się w 2h...


i jak poszlo?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Jun 19 2013 04:52am
Quote (karolek85 @ Jun 19 2013 10:21am)
i jak poszlo?


1000 burpee w 01:43:02... 2 kg lżejszy
Member
Posts: 830
Joined: Feb 3 2013
Gold: 82.00
Jun 19 2013 05:21am
Quote (Stiffus @ Jun 19 2013 11:52am)
1000 burpee w 01:43:02... 2 kg lżejszy


Ja na razie robię 20 cykli po 20/10 work/rest i wychodzi mi trochę ponad 100 burpee. Raczej nie będę próbował takich długich treningów i ilości powtorzen :-P
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jun 24 2013 07:04am
Co myślicie o hi tec whey mass builder ?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 24 2013 07:06am
Quote (Msk @ 24 Jun 2013 15:04)
Co myślicie o hi tec whey mass builder ?


wolę mięso
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jun 24 2013 07:15am
Quote (Adam_Malysz @ 19 Jun 2013 05:46)
Ale hujufka. Ostatnie 4 miechy ćwiczę 2 razy na tyg.  Nie ma czasu na więcej. Do tego ćwiczę na malutkiej siłowni.
Klatka aby 102.5x10
Przysiad 105x10
Na martwy sztanga za huj owa i musiał em kończyć z 137.5 x10 bo się więcej m ie dało założyć xddd
Zolnierskie 60x10 a skos góra 87.5 x10

Jak Jak tam u was kurwy?
Wyglądowi trochę hujnia bo kaloryfer znikł ale przynajmniej utrzymuje tako pol formę z której mogę przypierdolic prawdziwy trening.

Jak tam u was kurwiszczeble?



pjontka
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 24 2013 10:09am

ponoć w 2 lata i na sucho, coś mi się nie wydaje
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jun 24 2013 10:14am
Quote (1970 @ 24 Jun 2013 17:09)
http://www.youtube.com/watch?v=KvmWB9s2jL4
ponoć w 2 lata i na sucho, coś mi się nie wydaje


jak dobrze policzyc to okolo 18-19 miechow. Pozatym przejrzyj komenty pod filmamia tego typa. Na ktoryms z nich jak pozowal w szafce bylo widac jakis steryd- nie pamietam nazwy i ofc w komciach ludzie to wytkneli
nie ma bata zeby tak wygladac cwiczac od zera nie cale 2 lata.....
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 24 2013 10:16am
Quote (elkabel @ 24 Jun 2013 18:14)
jak dobrze policzyc to okolo 18-19 miechow. Pozatym przejrzyj komenty pod filmamia tego typa. Na ktoryms z nich jak pozowal w szafce bylo widac jakis steryd- nie pamietam nazwy i ofc w komciach ludzie to wytkneli
nie ma bata zeby tak wygladac cwiczac od zera nie cale 2 lata.....


o Clenie była rozmowa w komentarzach, nie do końca taki "steryd"
Go Back To Polska Topic List
Prev1240424052406240724083626Next
Add Reply New Topic New Poll