d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1240324042405240624073626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 179
Joined: Jun 11 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 13 2013 01:37pm
Quote (mlody123 @ Jun 13 2013 09:18pm)
mi chrapie w barkach i łokciach jak robię wyciskanie do czoła bez specyfiku się nie obędzie  ;)


zamiast specyfikow lepiej skoryguj technike
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 13 2013 01:44pm
Quote (Alpha_as_fuk @ 13 Jun 2013 20:37)
zamiast specyfikow lepiej skoryguj technike


I wiecej tluszczy w diecie ...

Sam jechalem dosc dlugo na niskich i mi zaczelo w barku strzelac, od 3 tyg wrocilem na 40+ w DT i 70+ w DNT i od razu lepiej
Member
Posts: 179
Joined: Jun 11 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 13 2013 02:38pm
btw daj jakis filmik/gif jak ktos robi wyciskanie do czola :D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 13 2013 03:17pm
Quote (Alpha_as_fuk @ 13 Jun 2013 21:38)
btw daj jakis filmik/gif jak ktos robi wyciskanie do czola :D


zapewne chodzi o skullcrushers/french press, ale moge sie mylic, bo w koncu nikt nie uzywa i nie bedzie uzywal nigdy w zyciu okresleniem tego 'wyciskanie do czola'
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2013 06:11am
Quote (Alpha_as_fuk @ Jun 13 2013 08:38pm)
btw daj jakis filmik/gif jak ktos robi wyciskanie do czola :D


Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 14 2013 08:01am
Quote (Mep @ 14 Jun 2013 13:11)
http://www.warriorfitnessworld.com/images/skull%20crusher.gif


to jest OD czola
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 16 2013 07:38am
Od marca poszło prawie 14cm w pasie. Z ponad 20%bfa do ~14-15%. Cardio w sumie nie robiłem, dopiero od zeszłego tygodnia 3 sesje po 30min 10km/h zaraz po siłowym.

Jeszcze kilka centymetrów mniej i zaczynam masę, bo ciężarami damskimi trenuje, aż kurwa wstyd na siłce...
Ciekawe jak mi pójdzie, bo zawsze ciężko mi szło progresowanie z ciężarem :(
Member
Posts: 1,362
Joined: Apr 3 2010
Gold: 25.00
Jun 16 2013 08:30am
Quote (myl0rd @ 16 Jun 2013 15:38)
Od marca poszło prawie 14cm w pasie. Z ponad 20%bfa do ~14-15%. Cardio w sumie nie robiłem, dopiero od zeszłego tygodnia 3 sesje po 30min 10km/h zaraz po siłowym.

Jeszcze kilka centymetrów mniej i zaczynam masę, bo ciężarami damskimi trenuje, aż kurwa wstyd na siłce...
Ciekawe jak mi pójdzie, bo zawsze ciężko mi szło progresowanie z ciężarem :(


nice. A ja od stresu w 4 miesiące -15kg ;)
z 97 na 82
płaską kończyłem już 140, w zeszłym tygodniu pierwszy trening od tych 4ch miesięcy i skończyłem 90tka
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Jun 18 2013 08:55am
Dziś taki maly challenge :D 1000 burpee na czas. Ciekawe, czy zmieszcze się w 2h...
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 18 2013 05:47pm
Quote (shodek @ Jun 16 2013 02:30pm)
nice. A ja od stresu w 4 miesiące -15kg ;)
z 97 na 82
płaską kończyłem już 140, w zeszłym tygodniu pierwszy trening od tych 4ch miesięcy i skończyłem 90tka


wiem jak jest, pod nie umialem zrobic dipsa po powrocie na silke.
Go Back To Polska Topic List
Prev1240324042405240624073626Next
Add Reply New Topic New Poll