Quote (myl0rd @ 16 Jun 2013 15:38)
Od marca poszło prawie 14cm w pasie. Z ponad 20%bfa do ~14-15%. Cardio w sumie nie robiłem, dopiero od zeszłego tygodnia 3 sesje po 30min 10km/h zaraz po siłowym.
Jeszcze kilka centymetrów mniej i zaczynam masę, bo ciężarami damskimi trenuje, aż kurwa wstyd na siłce...
Ciekawe jak mi pójdzie, bo zawsze ciężko mi szło progresowanie z ciężarem

nice. A ja od stresu w 4 miesiące -15kg

z 97 na 82
płaską kończyłem już 140, w zeszłym tygodniu pierwszy trening od tych 4ch miesięcy i skończyłem 90tka