d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1240224032404240524063626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2013 12:44pm
Quote (mlody123 @ 12 Jun 2013 19:42)
Mam pytanie do was w sprawie stawów. Jaki preparat będzie najlepszy. Animal Flex/ 4flex/ OLIMP Gold Glucosamine. Czy ktoś używał? Co polecacie kulturyści.  :unsure: a może coś innego  :unsure:


do zarybiania stawów polecam

Sandacz
Szczupak
Tołpyga
Jesiotr lub jego mieszanki
Jaź
Karp (sazan)
Karaś złoty



mam nadzieje, że pomogłem
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 12 2013 01:28pm
Quote (mlody123 @ 12 Jun 2013 19:42)
Mam pytanie do was w sprawie stawów. Jaki preparat będzie najlepszy. Animal Flex/ 4flex/ OLIMP Gold Glucosamine. Czy ktoś używał? Co polecacie kulturyści.  :unsure: a może coś innego  :unsure:


4Flex to gówno jakich mało, preparatów z Olimpu nie dotykam. Sam mam problemy ze stawami i od dwóch dni biorę Animal Flexa, zobaczymy czy pomoże.

Zacząłem robić cardio po siłowym, na początek wrzuciłem 10km/h tempo i biegam po 30min. Kondycyjnie ok, tylko kolana mnie tak napier... że momentami nie wyrabiam :/
Pewnie się będę męczyl, bo na rowerku nie będę biegał.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 12 2013 01:39pm
Quote (myl0rd @ Jun 12 2013 07:28pm)
4Flex to gówno jakich mało, preparatów z Olimpu nie dotykam. Sam mam problemy ze stawami i od dwóch dni biorę Animal Flexa, zobaczymy czy pomoże.

Zacząłem robić cardio po siłowym, na początek wrzuciłem 10km/h tempo i biegam po 30min. Kondycyjnie ok, tylko kolana mnie tak napier... że momentami nie wyrabiam :/
Pewnie się będę męczyl, bo na rowerku nie będę biegał.


a jak się dawkuje animala? :wub: jestem skłonny zakupić

This post was edited by mlody123 on Jun 12 2013 01:40pm
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Jun 12 2013 01:41pm
Quote (mlody123 @ 12 Jun 2013 20:39)
a jak się dawkuje animala?  :wub:


dożylnie, 3 razy dziennie
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 12 2013 01:45pm
Quote (mlody123 @ 12 Jun 2013 20:39)
a jak się dawkuje animala?  :wub: jestem skłonny zakupić


1 saszetkę dziennie do dowolnego posiłku

1 saszetka = 8 piguł ;)
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 12 2013 02:17pm
Quote (myl0rd @ Jun 12 2013 07:45pm)
1 saszetkę dziennie do dowolnego posiłku

1 saszetka = 8 piguł ;)


właśnie wylukałem w necie saszetka jak dla narkomana :drool:
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 12 2013 02:21pm
polecam specyfiki od naszych wschodnich sasiadow. po miesiacu wyjebiesz jak hipopotam

ogolnie to bylem na zastrzykach ze sterydow w szpitalu i w tydzien przybralem 12 kilo. nie ma co sie ciorac po silowniach - trochu lekarstw i wybijecie jak szambo

This post was edited by bushlick on Jun 12 2013 02:21pm
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Jun 13 2013 01:15pm
Quote (mlody123 @ 12 Jun 2013 20:42)
Mam pytanie do was w sprawie stawów. Jaki preparat będzie najlepszy. Animal Flex/ 4flex/ OLIMP Gold Glucosamine. Czy ktoś używał? Co polecacie kulturyści.  :unsure: a może coś innego  :unsure:


Tez kiedys mialem spore problemy ze stawami. Te wszystkie specyfiki to podobno sa chuja warte.

Mi pomoglo co innego - obowiazkowo porzadna rozgrzewka nadgarstkow przed treningiem+systematyczny trening przedramion (malo kto je cwiczy i potem jest zdziwiony ze stawy bola)


e: chociaz jest jeden dobry specifik na stawy ;D na litere D
e2: sry nie doczytalem ze chodzi ogolnie o stawy.. (kolana?)

This post was edited by bustersss on Jun 13 2013 01:17pm
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 13 2013 01:18pm
Quote (bustersss @ Jun 13 2013 09:15pm)
Tez kiedys mialem spore problemy ze stawami. Te wszystkie specyfiki to podobno sa chuja warte.

Mi pomoglo co innego - obowiazkowo porzadna rozgrzewka nadgarstkow przed treningiem+systematyczny trening przedramion (malo kto je cwiczy i potem jest zdziwiony ze stawy bola)


e: chociaz jest jeden dobry specifik na stawy ;D na litere D


ja na każdym treningu robię taki armageddon na przedramię jakiego nikt nie widział nawet ;D

ten specyfik na stawy to na D albo na N :D ta sama grupa, 2 różne estry =]
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 13 2013 01:18pm
Quote (bustersss @ Jun 13 2013 07:15pm)
Tez kiedys mialem spore problemy ze stawami. Te wszystkie specyfiki to podobno sa chuja warte.

Mi pomoglo co innego - obowiazkowo porzadna rozgrzewka nadgarstkow przed treningiem+systematyczny trening przedramion (malo kto je cwiczy i potem jest zdziwiony ze stawy bola)


e: chociaz jest jeden dobry specifik na stawy ;D na litere D


mi chrapie w barkach i łokciach jak robię wyciskanie do czoła bez specyfiku się nie obędzie ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1240224032404240524063626Next
Add Reply New Topic New Poll