Quote (mlody123 @ 12 Jun 2013 19:42)
Mam pytanie do was w sprawie stawów. Jaki preparat będzie najlepszy. Animal Flex/ 4flex/ OLIMP Gold Glucosamine. Czy ktoś używał? Co polecacie kulturyści.

a może coś innego

4Flex to gówno jakich mało, preparatów z Olimpu nie dotykam. Sam mam problemy ze stawami i od dwóch dni biorę Animal Flexa, zobaczymy czy pomoże.
Zacząłem robić cardio po siłowym, na początek wrzuciłem 10km/h tempo i biegam po 30min. Kondycyjnie ok, tylko kolana mnie tak napier... że momentami nie wyrabiam :/
Pewnie się będę męczyl, bo na rowerku nie będę biegał.