d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1240124022403240424053626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 12 2013 03:56am
Quote (IlikeKFC @ 12 Jun 2013 10:54)
a6w to ścierwo ^^

jest masa innych ćwiczeń która dużo lepiej kształtują brzuszek :)


np dieta
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2013 03:58am
Quote (IlikeKFC @ Jun 12 2013 09:54am)
a6w to ścierwo ^^

jest masa innych ćwiczeń która dużo lepiej kształtują brzuszek :)


oczywiscie ze tak, ale nie lubie monotnonnosci dlatego czesto zmieniam cwczenia na brzuch

moje ulubione to:
- burpee pull-ups
- tabata squats!


Quote (zYwi3c @ Jun 12 2013 09:53am)
good to know.


nie twierdze ze a6w to wyznacznik cwiczen na brzuch : )
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2013 03:58am
Quote (zYwi3c @ Jun 12 2013 09:56am)
np dieta


sama dieta brzucha ci nie uksztaltuje, chyba ze lubisz brzuch a'la auschwitz

This post was edited by Mep on Jun 12 2013 03:59am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 12 2013 04:01am
Quote (Mep @ 12 Jun 2013 11:58)
sama dieta brzucha ci nie uksztaltuje, chyba ze lubisz brzuch a'la auschwitz


przy prawię każdym ćwiczeniu na inną partie ciała też pracuje brzuch a a6w prędzej rozjebie ci plecy niż zrobi brzuch
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 12 2013 04:02am
Quote (Mep @ 12 Jun 2013 10:58)
sama dieta brzucha ci nie uksztaltuje, chyba ze lubisz brzuch a'la auschwitz


'Duze ciezary'* na Squatach i Deadlifcie do takie jakies planki i unoszenia nog w zupelnosci wystarczaja.

* dalem w cudzyslowiu, bo jak wiadmo, dla kazdego duze ciezary sa inaczej rozumiane

This post was edited by zYwi3c on Jun 12 2013 04:02am
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2013 04:23am
Quote (zYwi3c @ Jun 12 2013 10:02am)
'Duze ciezary'* na Squatach i Deadlifcie do takie jakies planki i unoszenia nog w zupelnosci wystarczaja.

* dalem w cudzyslowiu, bo jak wiadmo, dla kazdego duze ciezary sa inaczej rozumiane


zgadzam się : )

Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 12 2013 12:01pm
Quote (Stiffus @ Jun 11 2013 04:48pm)


Co jest zabawnego w tym filmie?
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Jun 12 2013 12:05pm
Quote (IlikeKFC @ Jun 12 2013 11:54am)
a6w to ścierwo ^^

jest masa innych ćwiczeń która dużo lepiej kształtują brzuszek :)


zrobilem to raz efekty mizerne , 2 raz , 3 raz i juz jest elegancko ogolnie 126 aw6 i fajnie bylo :D
teraz robie abs II , trenuje 2 h dziennie (floorball) i dieta jako taka , 2 dni w tyg silka ;D
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jun 12 2013 12:36pm
Mep, przecież a6w to gówno jakich mało.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 12 2013 12:42pm
Mam pytanie do was w sprawie stawów. Jaki preparat będzie najlepszy. Animal Flex/ 4flex/ OLIMP Gold Glucosamine. Czy ktoś używał? Co polecacie kulturyści. :unsure: a może coś innego :unsure:

This post was edited by mlody123 on Jun 12 2013 12:42pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1240124022403240424053626Next
Add Reply New Topic New Poll