d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1239924002401240224033626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jun 10 2013 09:34am
Quote (Shichirobei @ Jun 10 2013 02:04pm)
chyba nie o tym samym mówimy

akop szostak - kulturysta z wieloma ogromnymi sukcesami na poziomie europy i chyba świata

napisałem dość zrozumiale ziomeczku że carbo jak i bcaa można. tzn że zarówno carbo można pić podczas treningu jak i BCAA.
pij oddzielnie, razem, jak Ci wygodnie.


znam typa, wychowal sie osiedle obok. w mlodosci byl takim grubaskiem silnym a teraz swietna forma :) Duzo ciezkiej pracy.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 10 2013 10:05am
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jun 10 2013 10:19am
Quote (1970 @ Jun 10 2013 05:05pm)
http://i.imgur.com/8hQyxOs.jpg


lepszy kaloryfer na chudym niż tłuszcz na grubym.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 10 2013 10:57am
Quote (Shichirobei @ Jun 10 2013 02:53pm)
k

weź ty w końcu wejdź na bombę i żadne bcaa nie będzie potrzebne bo aż żal mnie ściska jak widzę ile razy piszesz o bombie i nadal nic


:D

teraz jak bede w polsce bede kminil anavar i turinabol bo mam pewne dojscie. A pozniej to zobaczymy.

e: tak szczerze to sie boje lysienia i syfow.

This post was edited by vVanted on Jun 10 2013 10:58am
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 10 2013 11:06am
Quote (vVanted @ Jun 10 2013 06:57pm)
:D

teraz jak bede w polsce bede kminil anavar i turinabol bo mam pewne dojscie. A pozniej to zobaczymy.

e: tak szczerze to sie boje lysienia i syfow.


chcesz to brać pod jakieś sztuki walki?

W BB jedno i drugie bardzo drogie a efekty niszowe. ELO
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 10 2013 11:07am
Quote (Shichirobei @ Jun 10 2013 05:06pm)
chcesz to brać pod jakieś sztuki walki?

W BB jedno i drugie bardzo drogie a efekty niszowe. ELO



Na sw bede chodzil 1-2 razy w tyg bo mi sie juz nie chce, biore to pod silke ze wzgledu na minimalne skutki uboczne.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 10 2013 11:13am
Quote (vVanted @ Jun 10 2013 07:07pm)
Na sw bede chodzil 1-2 razy w tyg bo mi sie juz nie chce, biore to pod silke ze wzgledu na minimalne skutki uboczne.


oxa, no coż, takie "pewniaki latają" że tam jest wino, i nie poznasz po działaniu czy to wino czy oxa. bo działanie bardzo podobnie. dopiero na badaniach wyjdzie. Oxa jest najczęściej podrabianym środkiem ze względu na cenę i niby ze względu że to fajny środek na siłę. no cóż. Z rankingu top 5 środków na siłę nie ma oxy. Te ksiązkowe dawkowanie na poziomie 20mg ed można sobie w tyłek wsadzic. Dawkowanie oxy zaczyna się od 50mg. Jakbym ja miał brać, na pewno sam bym nie kupił, chyba że za darmo bym dostał, to co najmniej 80mg ed.

Tura - Środek podobnie jak oxa - egzotyk. Nie aromatyzuje przez co trzyma estro w normie, nie wywala syfów, nie ciągnie wody. Bardzo drogi. Z dawkowaniem podonie jak u oxy. 20mg to dla dzieci chyba. 50+mg ed na start to pesymityczna wersja.

Jeśli nawet dostaniesz obydwa środki legit [ no tura akurat nie jest podrabiana ] to w 8-10 tyg zrobisz może 1,5-2kg wagi. A wydasz fortunę.

Co do łysienia - Jeśli w twoim kodzie genetycznym nie jest zapisana predyspozycja do łysienia, to na pewno nie wyłysiejesz.
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Jun 11 2013 08:48am
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nh8dR0wxu3U#!
; D

This post was edited by Stiffus on Jun 11 2013 08:48am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 11 2013 08:48am
Quote (Stiffus @ 11 Jun 2013 16:48)


Film nie istnieje.
Przepraszamy za usterki
e; juz dziala

This post was edited by 1970 on Jun 11 2013 08:49am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 11 2013 09:01am
Quote (Stiffus @ 11 Jun 2013 15:48)


o kurwa ;x
Go Back To Polska Topic List
Prev1239924002401240224033626Next
Add Reply New Topic New Poll