d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1239823992400240124023626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 10 2013 08:02am
Quote (markov @ Jun 10 2013 01:49pm)
Tak, tylko i wylacznie razem. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f0/Facepalm.gif

Chwaliles sie jakims kursem instruktora, na koparko-ladowarke chyba.


oj nie placz kurwa
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 10 2013 08:04am
Quote (vVanted @ Jun 10 2013 03:31pm)
kurwa, zenujacy jest ten typ, widziales filmik jak on "nakurwia mma" a ten frajer tak odlatuje po jego hiper mocnych kopnieciach? :DD

e: czyli to musi byc carbo i bcaa razem czy moze byc samo bcaa


chyba nie o tym samym mówimy

akop szostak - kulturysta z wieloma ogromnymi sukcesami na poziomie europy i chyba świata

napisałem dość zrozumiale ziomeczku że carbo jak i bcaa można. tzn że zarówno carbo można pić podczas treningu jak i BCAA.
pij oddzielnie, razem, jak Ci wygodnie.

Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 10 2013 08:27am
Quote (Shichirobei @ 10 Jun 2013 15:04)
chyba nie o tym samym mówimy

akop szostak - kulturysta z wieloma ogromnymi sukcesami na poziomie europy i chyba świata

napisałem dość zrozumiale ziomeczku że carbo jak i bcaa można. tzn że zarówno carbo można pić podczas treningu jak i BCAA.
pij oddzielnie, razem, jak Ci wygodnie.


O tym samym mówicie, Akop w tym roku ostatnie zawody kulturystyczne, a potem mma. Robi wielki blad, ale w sumie kasę ma I tak z treningów personalnych. Jaki sens pić carbo i bcaa podczas treningu gdy np. jadłem 2h przed treningiem? Ostatnio się mówi, że im mniejszy poziom insy tym wiecej hormonu wzrostu po treningu, czyli cargo podczas treningu powinno obniżyć wydzielanie hormonu wzrostu. Je biorę pod uwagę saa.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 10 2013 08:28am
Quote (Shichirobei @ Jun 10 2013 02:04pm)
chyba nie o tym samym mówimy

akop szostak - kulturysta z wieloma ogromnymi sukcesami na poziomie europy i chyba świata

napisałem dość zrozumiale ziomeczku że carbo jak i bcaa można. tzn że zarówno carbo można pić podczas treningu jak i BCAA.
pij oddzielnie, razem, jak Ci wygodnie.


mowimy o tym samym, wstawil fimik z chmielewskim jak kopie w pady (filmik zostal usuniety :D)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 10 2013 08:51am
zywiec poratuj, ile dajesz tabsów słodzika jak robisz ten sernik od Szmexya? bo robię z 600twarogu/200wiejskiego i 2 jaj i nie mam pojęcia ile dać do takiej masy żeby potem nie było czuć jaj i było dość słodkie.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 10 2013 08:53am
Quote (vVanted @ Jun 10 2013 04:28pm)
mowimy o tym samym, wstawil fimik z chmielewskim jak kopie w pady (filmik zostal usuniety :D)


k

weź ty w końcu wejdź na bombę i żadne bcaa nie będzie potrzebne bo aż żal mnie ściska jak widzę ile razy piszesz o bombie i nadal nic
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 10 2013 08:55am
Quote (Shichirobei @ 10 Jun 2013 16:53)
k

weź ty w końcu wejdź na bombę i żadne bcaa nie będzie potrzebne bo aż żal mnie ściska jak widzę ile razy piszesz o bombie i nadal nic


za kasę jaką on wydaje na te prochy już parę dobrych cykli miałby za sobą
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 10 2013 08:56am
Quote (1970 @ Jun 10 2013 04:55pm)
za kasę jaką on wydaje na te prochy już parę dobrych cykli miałby za sobą


nie do konca
co cykl to drozej ;)

ja od pazdziernika przymierzam się do bomby za 7,5-8k

fakt faktem że trwa 42 tyg więc nie ma tragedii
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 10 2013 09:03am
Quote (1970 @ 10 Jun 2013 15:51)
zywiec poratuj, ile dajesz tabsów słodzika jak robisz ten sernik od Szmexya? bo robię z 600twarogu/200wiejskiego i 2 jaj i nie mam pojęcia ile dać do takiej masy żeby potem nie było czuć jaj i było dość słodkie.


20+ nie mniej
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 10 2013 09:08am
Quote (myl0rd @ 10 Jun 2013 17:03)
20+ nie mniej


dałem 35, ciekawe jaki wyjdzie bo pierwszy raz robie ten sernik od Szmexya
Go Back To Polska Topic List
Prev1239823992400240124023626Next
Add Reply New Topic New Poll