Quote (kefir @ 7 Jun 2013 14:53)
Zaczelo strzelac mi w kolanach i czuje dziwne mrowienie w okolicach rzepki.... Nic nie boli ale chyba trzeba odpuscic sobie bieganie/pilke?
Jaka masc poleca jsp??
dołączam się do pytania, jaki supel na stawy dobry lub ogólnie co
lewe kolano strzela jak skur... a nóg nie mogę nie robić