d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1239423952396239723983626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 7 2013 07:53am
Zaczelo strzelac mi w kolanach i czuje dziwne mrowienie w okolicach rzepki.... Nic nie boli ale chyba trzeba odpuscic sobie bieganie/pilke?

Jaka masc poleca jsp??

This post was edited by kefir on Jun 7 2013 07:53am
Member
Posts: 68
Joined: Sep 4 2012
Gold: 0.00
Jun 7 2013 08:45am
ja pierdole 3 tygodnie temu nadwyrezyłem sobie nadgarstek robiąć przedramiona mimo że czytałem żeby nie brać zbyt dużego obciążenia no ale do rzeczy

smaruje na zmiane altacetem i traumonem ale nic a nic nie chce sie to wyleczyć, nie mam nic złamane tam ani nic tylko nadwyrężone (byłem u lekarza, powiedział że stłuczenie i mam smarować)

jest opcja żeby to jakoś przyśpieszyć jakąś maścią na receptę? nie chce mieć miesiąca off
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 7 2013 08:45am
Quote (kefir @ 7 Jun 2013 14:53)
Zaczelo strzelac mi w kolanach i czuje dziwne mrowienie w okolicach rzepki.... Nic nie boli ale chyba trzeba odpuscic sobie bieganie/pilke?

Jaka masc poleca jsp??


dołączam się do pytania, jaki supel na stawy dobry lub ogólnie co

lewe kolano strzela jak skur... a nóg nie mogę nie robić
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 7 2013 08:48am
Quote (myl0rd @ 7 Jun 2013 15:45)
dołączam się do pytania, jaki supel na stawy dobry lub ogólnie co

lewe kolano strzela jak skur... a nóg nie mogę nie robić


flexit
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jun 7 2013 09:00am
Quote (myl0rd @ 7 Jun 2013 16:45)
dołączam się do pytania, jaki supel na stawy dobry lub ogólnie co

lewe kolano strzela jak skur... a nóg nie mogę nie robić


animal flex.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
Jun 7 2013 09:23am
perskondol raczej ogólny
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 7 2013 11:35am
Quote (SimSimSalabim @ 7 Jun 2013 15:48)
flexit


Quote (markov @ 7 Jun 2013 16:00)
animal flex.


ktoś stosował coś z tego i zauważył poprawę? z góry dzięki Panowie
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 7 2013 12:02pm
Quote (myl0rd @ 7 Jun 2013 18:35)
ktoś stosował coś z tego i zauważył poprawę? z góry dzięki Panowie


flexit bralem i sporo moich znajomych to stosowalo, poprawa byla zauwazalna
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jun 7 2013 03:00pm
Quote (myl0rd @ 7 Jun 2013 19:35)
ktoś stosował coś z tego i zauważył poprawę? z góry dzięki Panowie


Jak Cie nie stac na animala to flexit. Znajomy bral i poleca.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 7 2013 03:47pm
Quote (miki2387 @ 7 Jun 2013 22:00)
Jak Cie nie stac na animala to flexit. Znajomy bral i poleca.


nie zawsze droższe = lepsze
chyba zakupię flexita
Go Back To Polska Topic List
Prev1239423952396239723983626Next
Add Reply New Topic New Poll