dziś kolejna porcja odzywek przyszła. Kurwa, mega fajnie, że oprócz zwykłych przychodów mój pracodawca sponsoruje mi też odżywki

wartość sklepowa w ciągu 2 tygodni - starczy na jakieś 2 miesiące - 1100zl ;D miliard bcaa, glutamin, białek, witamin płynnych, węgli

Nie jestem fanem proszków etc, ale jednak przyjemnie jest wiedzieć, że ktoś stara się uprzyjemnić pracę jeszcze.
No i nowy rekord na overhead squacie, 5x 70kg wczoraj. Fajny dzień