d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1239323942395239623973626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2013 02:11am
Quote (zYwi3c @ Jun 5 2013 08:10am)
Daj troche :(


najdrozej to chyba jest w starej "savi" - aktualnie tesco.
kiedys kupilem tam 1.5 kg cycka i placilem chyba 17 zl / kg xxDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Jun 5 2013 06:16am
dziś kolejna porcja odzywek przyszła. Kurwa, mega fajnie, że oprócz zwykłych przychodów mój pracodawca sponsoruje mi też odżywki :D wartość sklepowa w ciągu 2 tygodni - starczy na jakieś 2 miesiące - 1100zl ;D miliard bcaa, glutamin, białek, witamin płynnych, węgli :D

Nie jestem fanem proszków etc, ale jednak przyjemnie jest wiedzieć, że ktoś stara się uprzyjemnić pracę jeszcze.

No i nowy rekord na overhead squacie, 5x 70kg wczoraj. Fajny dzień
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jun 5 2013 06:22am
Quote (zYwi3c @ 5 Jun 2013 10:01)
Dzisiaj z rana z kumplem o 7:30 w biedrze bylismy. Wynieslismy razem 14 opakowan kurczaka :D Patrzynli na nas jak na idiotow, ze takie zapasy :D Ale czego sie nie robi jak cycki po 12zl/kg ;x


mój współlokator tez parę dni temu kupił 6kg ;D

This post was edited by Msk on Jun 5 2013 06:22am
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2013 07:54am
Quote (Stiffus @ Jun 5 2013 12:16pm)
dziś kolejna porcja odzywek przyszła. Kurwa, mega fajnie, że oprócz zwykłych przychodów mój pracodawca sponsoruje mi też odżywki :D wartość sklepowa w ciągu 2 tygodni - starczy na jakieś 2 miesiące - 1100zl ;D miliard bcaa, glutamin, białek, witamin płynnych, węgli :D

Nie jestem fanem proszków etc, ale jednak przyjemnie jest wiedzieć, że ktoś stara się uprzyjemnić pracę jeszcze.

No i nowy rekord na overhead squacie, 5x 70kg wczoraj. Fajny dzień


dobry sponsor
wyplaty pewnie dostajesz 1200 zl z czego 1100 dajesz na odzywki !
dobry sponsoring! tez chce takiego pracodawce

This post was edited by Mep on Jun 5 2013 07:54am
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Jun 5 2013 07:59am
Quote (Mep @ Jun 5 2013 03:54pm)
dobry sponsor
wyplaty pewnie dostajesz 1200 zl z czego 1100 dajesz na odzywki !
dobry sponsoring! tez chce takiego pracodawce


nie, prowadzę zajęcia 2x tygodniowo po 50zl za sesję (1h-1,5h). Tak dorabiam sobie na trenowaniu
e: nie płacę za te odżywki w ogóle

This post was edited by Stiffus on Jun 5 2013 08:00am
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 6 2013 12:26pm
Quote (Stiffus @ Jun 5 2013 01:59pm)
nie, prowadzę zajęcia 2x tygodniowo po 50zl za sesję (1h-1,5h). Tak dorabiam sobie na trenowaniu
e: nie płacę za te odżywki w ogóle


Robiłeś jakieś papiery na trenera?
Z tymi odżywkami fajna opcja...
Member
Posts: 134
Joined: Apr 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 6 2013 12:28pm
Quote (MadZombie @ Jun 6 2013 08:26pm)
Robiłeś jakieś papiery na trenera?
Z tymi odżywkami fajna opcja...


pewnie kurs, byle jakiego idioty porzadna firma nie dopusci do prowadzenia zajec grupowych
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 6 2013 12:59pm
Quote (ZdzichuBunkier @ 6 Jun 2013 20:28)
pewnie kurs, byle jakiego idioty porzadna firma nie dopusci do prowadzenia zajec grupowych


Jak tam susp ci leci?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Jun 6 2013 03:31pm
Quote (MadZombie @ Jun 6 2013 08:26pm)
Robiłeś jakieś papiery na trenera?
Z tymi odżywkami fajna opcja...



certyfikat na trenera crossfit, generalnie w polsce jeszcze dosyć rzadkie zjawisko, koło 50 chyba jest.
Nitrix jakiś dostałem w przejebanych ilościach, bawił się ktoś w to?
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 6 2013 03:49pm
Quote (Stiffus @ Jun 6 2013 09:31pm)
certyfikat na trenera crossfit, generalnie w polsce jeszcze dosyć rzadkie zjawisko, koło 50 chyba jest.
Nitrix jakiś dostałem w przejebanych ilościach, bawił się ktoś w to?


WLASNIE JEM NITRIX BSN, NIE WIEM, PO KILKU DNIACH ZALAPALEM PRZEZIEBIENIE WIEC EFEKTOW JAKICHS TAM NIE MA, DZISIAJ PIERWSZY DZIEN, ZOBACZYMY.
Go Back To Polska Topic List
Prev1239323942395239623973626Next
Add Reply New Topic New Poll