d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1239223932394239523963626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Jun 4 2013 06:16am
Quote (Rafalek @ Jun 4 2013 02:08pm)
Tak, ale na pewno jadł przy tym dużo protein.


i najlepsze aminokwasy - test i deka
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 4 2013 07:56am
Quote (gierolpelnakurwa @ Jun 4 2013 12:16pm)
i najlepsze aminokwasy - test i deka


Podobno z chlopakami jak zarl dianabol to nawet nie liczyl tabletek, sypal na lape ile wylecialo I do mordy. Btw jest jakas ksiazka ktora to opisuje? Poczytal bym sobia o starozytnych koksownikach.
Member
Posts: 2,439
Joined: Jun 1 2013
Gold: 13.00
Jun 4 2013 01:21pm
Nie każdy jest Arnoldem i mój polski ma się dobrze post pisany na szybko a tutaj zaraz spinki z waszej strony czyżby za dużo teścia panowie szło albo ważycie po 60kg i musicie gdzieś wyładowac swą nie chęc do świata <_<
Member
Posts: 2,439
Joined: Jun 1 2013
Gold: 13.00
Jun 4 2013 01:22pm
Quote (Rafalek @ Jun 4 2013 02:08pm)
Tak, ale na pewno jadł przy tym dużo protein.


i nie tylko protein :unsure:
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 4 2013 02:08pm
Quote (mlodyypmp @ Jun 4 2013 09:21pm)
Nie każdy jest Arnoldem i mój polski ma się dobrze post pisany na szybko a tutaj zaraz spinki z waszej strony czyżby za dużo teścia panowie szło albo ważycie po 60kg i musicie gdzieś wyładowac  swą nie chęc do świata  <_<


.
,
?
!
;


te znaki często się przydają, sprawdź znaczenie w internecie i zapamiętaj kiedy i jak się je pisze.
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2013 12:46am
Quote (Shichirobei @ Jun 4 2013 08:08pm)
.
,
?
!
;


te znaki często się przydają, sprawdź znaczenie w internecie i zapamiętaj kiedy i jak się je pisze.


high five!
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 5 2013 02:01am
Dzisiaj z rana z kumplem o 7:30 w biedrze bylismy. Wynieslismy razem 14 opakowan kurczaka :D Patrzynli na nas jak na idiotow, ze takie zapasy :D Ale czego sie nie robi jak cycki po 12zl/kg ;x

This post was edited by zYwi3c on Jun 5 2013 02:03am
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jun 5 2013 02:06am
Quote (Mep @ Jun 5 2013 08:46am)
high five!


piona <5>
Member
Posts: 11,402
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2013 02:10am
Quote (zYwi3c @ Jun 5 2013 08:01am)
Dzisiaj z rana z kumplem o 7:30 w biedrze bylismy. Wynieslismy razem 14 opakowan kurczaka :D Patrzynli na nas jak na idiotow, ze takie zapasy :D Ale czego sie nie robi jak cycki po 12zl/kg ;x


drogo! matka mojej kolezanki pracuje przy "rozbieraniu kurczaków xD" i zalatwia mi filet po 9zł / kg xD
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 5 2013 02:10am
Quote (Mep @ 5 Jun 2013 09:10)
drogo! matka mojej kolezanki pracuje przy "rozbieraniu kurczaków xD" i zalatwia mi filet po 9zł / kg xD


Daj troche :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1239223932394239523963626Next
Add Reply New Topic New Poll