Quote (zYwi3c @ Jun 5 2013 08:01am)
Dzisiaj z rana z kumplem o 7:30 w biedrze bylismy. Wynieslismy razem 14 opakowan kurczaka

Patrzynli na nas jak na idiotow, ze takie zapasy

Ale czego sie nie robi jak cycki po 12zl/kg ;x
drogo! matka mojej kolezanki pracuje przy "rozbieraniu kurczaków xD" i zalatwia mi filet po 9zł / kg xD