d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1238923902391239223933626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 3 2013 10:54am
Quote (1970 @ 3 Jun 2013 17:07)


Ta rekompozycja to strona ruskiego niedzwiedza z animal - w sumie fajna, ale duzo osob go hejtuje ;o jakas wieksza akcja na animalu byla, jak wrzucal nie swoje zdjecia z progressu - a potem wszystko wyszlo na jaw ;x
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 3 2013 11:00am
Quote (zYwi3c @ 3 Jun 2013 18:54)
Ta rekompozycja to strona ruskiego niedzwiedza z animal - w sumie fajna, ale duzo osob go hejtuje ;o jakas wieksza akcja na animalu byla, jak wrzucal nie swoje zdjecia z progressu - a potem wszystko wyszlo na jaw ;x


ale imo art i tak dość dobry i w sumie nie jego autorstwa tylko przetłumaczony
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 3 2013 11:03am
Quote (1970 @ 3 Jun 2013 18:00)
ale imo art i tak dość dobry i w sumie nie jego autorstwa tylko przetłumaczony


Nie no, art dobry - wiekszosc rzeczy tam jest bardzo dobra ( 90% to wlasnie tlumaczenia )

Tak tylko rzucilem ciekawostka :D
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 3 2013 11:23am
Quote (IlikeKFC @ 3 Jun 2013 16:51)
:D

martwy ciąg to głownie ćwiczenie na najszerszy grzbietu :D


tu bym się nie zgodził, jeżeli zapytasz kogoś o najlepsze ćwiczenie na najszerszy to nikt Ci mc nie poleci
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
Jun 3 2013 11:26am
Quote (myl0rd @ 3 Jun 2013 19:23)
tu bym się nie zgodził, jeżeli zapytasz kogoś o najlepsze ćwiczenie na najszerszy to nikt Ci mc nie poleci


gdzie napisałem że najlepsze?

napisałem że głównie na najszerszy, a co do tego czy najlepszy czy nie to nie wiem, ale zajebiście go lubie
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 3 2013 11:27am
Quote (IlikeKFC @ 3 Jun 2013 18:26)
gdzie napisałem że najlepsze?

napisałem że głównie na najszerszy, a co do tego czy najlepszy czy nie to nie wiem, ale zajebiście go lubie


ja bym powiedział, że najbardziej pracują prostowniki a nie najszerszy :blink:

jeżeli stosujesz mc jako ćwiczenie na najszerszy to gratuluję

This post was edited by myl0rd on Jun 3 2013 11:28am
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Jun 3 2013 11:27am
ciało-budynek
Member
Posts: 2,439
Joined: Jun 1 2013
Gold: 13.00
Jun 3 2013 11:39am
co tam koksy jakies cykle planujecie ciekawe po wakacjach :D
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jun 3 2013 11:42am
Kurwa, jezeli uwazasz, ze marwy nie angazuje najszerszego to pozdrawiam. Dopierdol konkretny (jak na twoje mozliwosci) ciezar to kurwa poczujesz wszystko, nawet strach biede i kurwa smierc.
Go Back To Polska Topic List
Prev1238923902391239223933626Next
Add Reply New Topic New Poll