Quote (IlikeKFC @ Jun 3 2013 10:13am)
najłatwiejsze stwierdzenie przy braku argumentów
Wykonane prawidlowo sa mniej kontuzjogenne, duzo latwiej wyczuc prace klatki robiac przykladowo dipsy z podwojnym dnem, wzmacniaja mocno obrecz barkowa, jest zdecydowanie bardziej kompletnym cwiczeniem jesli chodzi o klatke (angazuje wieksza jej czesc kladac rowniez dosyc spory nacisk na dol - ktory de facto odgrywa wazna role w jej wygladzie)... Plaska to cwiczenie dla trojboistow bardziej (choc wiadomo, mase tez buduje)