o sam sposób chodzi, nikt nie każe każdemu mieć tak samo podzielone makrosy co do procenta :x
Stiffus, krosfita robisz to masz tutaj trening dla leśniczych krosfitowców:
Barki
1. Wyciskanie kłody / gałęzi sprzed głowy
2. Wyciskanie kłody / gałęzi zza głowy
3. Wyciskanie bobrów zza głowy
4. Arnoldki z bobrami
5. Unoszenie bobrów bokiem w górę
6. Unoszenie bobrów w opadzie tułowia.
7. Podciąganie kłody/gałęzi wzdłuż tułowia.
8. Podciąganie bobrów wzdłuż tułowia.
9. Unoszenie ramion w przód z gałęzią/kłodą.
10. Unoszenie ramion w przód z bobrami.
Klatka
1. Wyciskanie kłody na tartaku poziomym/dodatnim/ujemnym chwytem wąskim/szerokim.
2. Wyciskanie bobrów na tartaku poziomym/dodatnim/ujemnym.
3. Rozpiętki z bobrami - tak zwane 'boberki'.
4. Przenoszenie bobra w leżeniu - chodzą plotki, że to ćwiczenie angażuje bardziej plecy, ale o to trzeba by się dopytać zwierzyny leśnej.
5. Pompki na gałęziach - autorzy opracowania polecają głównie sekwoje.
6. Krzyżowanie lian przymocowanych do pni.
This post was edited by myl0rd on Jun 2 2013 01:21pm