Quote (Jasko @ Jun 2 2013 11:49am)
Panowie, po krótkiej przerwie od jutra wracam sobie na siłownie i chciałbym sobie zmienić plan z mojego FBW, bo już nudno troche. Mam robotę w domu przy komputerze i chętnie wychodziłbym sobie na siłownie w godzinach południowych, kiedy jest luźno, ale musiałbym wtedy robić krótsze treningi, tj. około godzinne. W związku z tym chciałem sobie to rozdzielić na 5-6 dniowego splita. Ma ktoś doświadczenia z takim treningiem? Jak rozdzielać partie? W tym momencie moim celem jest już raczej wytrzymałość, siłowo doszedłem do takich wyników, które mnie satysfakcjonują.
heh nie wiem ile wytrzymasz chodzac 6 dni w tygodniu na silke

to jest dopiero nudne, tzn jechac czy isc specjalnie, rozgrzewac sie zeby zrobic ze 3 cwiczenia i do domu.