d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1238523862387238823893626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 30 2013 02:22pm
Jadl ktos animal stak?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 30 2013 02:40pm
Quote (vVanted @ 30 May 2013 21:22)
Jadl ktos animal stak?


nie widzę sensu brania tego w sumie

szama wystarczy, do tego zwykłe mono + tańsze witaminy, omega 3
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 31 2013 10:37am
Łydki animala to zabójstwo ;x zobaczymy dokąd dotrwam dzisiaj. Ostatnio nawet do końca pierwszej serii nie dotrwałem ;/
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
May 31 2013 10:44am
Quote (zYwi3c @ May 31 2013 06:37pm)
Łydki animala to zabójstwo ;x zobaczymy dokąd dotrwam dzisiaj. Ostatnio nawet do końca pierwszej serii nie dotrwałem ;/


daj linka do tego treningu łydek
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 31 2013 10:52am
Quote (szefunio @ 31 May 2013 17:44)
daj linka do tego treningu łydek


Wykonujemy 30 wspięć na obu nogach ( bez obciążenia)
Następnie bez przerwy po 15 na każdej nodze z osobna.
Następnie na obu nogach 24
Następnie po 12 na każdej z osobna
Następnie 20 na obu nogach
Następnie po 10 na każdej z osobna
Na koniec 10 na obu nogach.

Gdzies na animalu był ;x mialem zapisane w notatniku sobie

e; wszystko bez zadnej przerwy lecisz
e2; http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=15284

This post was edited by zYwi3c on May 31 2013 10:53am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 31 2013 11:00am
Quote (zYwi3c @ 31 May 2013 18:52)
Wykonujemy 30 wspięć na obu nogach ( bez obciążenia)
Następnie bez przerwy po 15 na każdej nodze z osobna.
Następnie na obu nogach 24
Następnie po 12 na każdej z osobna
Następnie 20 na obu nogach
Następnie po 10 na każdej z osobna
Na koniec 10 na obu nogach.

Gdzies na animalu był ;x mialem zapisane w notatniku sobie

e; wszystko bez zadnej przerwy lecisz
e2; http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=15284


zawsze robiłem 3x 50 na obu nogach, na dniach zobaczę ten z animala
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jun 1 2013 07:13am
Robienie superserii na brzuch ma jakikolwiek sens?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 1 2013 07:15am
Quote (miki2387 @ 1 Jun 2013 15:13)
Robienie superserii na brzuch ma jakikolwiek sens?


zależy co robisz ale imo nie
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jun 1 2013 07:18am
Quote (1970 @ 1 Jun 2013 15:15)
zależy co robisz ale imo nie


Spiecia + plank + russian twist

This post was edited by miki2387 on Jun 1 2013 07:21am
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2013 05:49am
Panowie, po krótkiej przerwie od jutra wracam sobie na siłownie i chciałbym sobie zmienić plan z mojego FBW, bo już nudno troche. Mam robotę w domu przy komputerze i chętnie wychodziłbym sobie na siłownie w godzinach południowych, kiedy jest luźno, ale musiałbym wtedy robić krótsze treningi, tj. około godzinne. W związku z tym chciałem sobie to rozdzielić na 5-6 dniowego splita. Ma ktoś doświadczenia z takim treningiem? Jak rozdzielać partie? W tym momencie moim celem jest już raczej wytrzymałość, siłowo doszedłem do takich wyników, które mnie satysfakcjonują.
Go Back To Polska Topic List
Prev1238523862387238823893626Next
Add Reply New Topic New Poll