d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1238423852386238723883626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 27 2013 04:22pm
Dobra to juz ktos wie czy mozna na czczo (if) robic ciezkie aeroby?
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 27 2013 04:49pm
Quote (kefir @ May 27 2013 10:22pm)
Dobra to juz ktos wie czy mozna na czczo (if) robic ciezkie aeroby?


Wszystko mozna, ale popalisz miesien.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 27 2013 04:53pm
Quote (vVanted @ May 28 2013 12:49am)
Wszystko mozna, ale popalisz miesien.


a gdzieś tam ostatnio ludzie się śmieli ze spalania mięśni na treningach
tylko nie pamiętam czy tutaj czy na nw

ktos może jakoś obszernie przedstawić temat?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 27 2013 06:02pm
http://www.youtube.com/watch?v=trtS7a0Sqo0

Z tego co mowi bieganie po xx godzinnym poscie to smierc. ;o
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 28 2013 02:57am
Quote (Venum1910 @ 27 May 2013 22:57)
widzisz ze zwykla pomylka to beke kminisz, wracajac do tematu, to moze pokazesz swoja fotke skoro tak sie udzielasz tu :D


Gdyby było sie nawet czym chwalic ( na silke raptem chodze nie cale 1,5roku, gdzie z 'glowa' trenuje od 2,5 miecha ) to bym nie wrzucal swojego zdjecia na forum o 'diablo 2'. I nie wiem co jedno ma do drugiego.
Co z tego, ze sie udzielam ? Tutaj na forum akurat jest masa ludzi, ktorzy maja wieksza wiedze w zakresie silki i diety niz ja - ja dorzucam tylko swoje 2 grosze ( nie zawsze dobre, bo jeszcze gowno wiem ) i dziele sie tym co sie nauczylem/wyczytalem z artykulow i na innych forach w ostatnim czasie.

Quote (Venum1910 @ 27 May 2013 23:08)
bo pewnie naczytał sie menshealthow i swiruje pawiana, a  tak na serio powinien siedziec na dupie i nie wychylac sie z szeregu


Jasne, Mens Health zawsze na prospie, glownie te artykuly, gdzie pisza, ze sniadanie to najwazniejszy posilek dnia i, ze trzeba jesc malo wegli jak chce sie schudnac <3

Quote (kefir @ 27 May 2013 23:22)
Dobra to juz ktos wie czy mozna na czczo (if) robic ciezkie aeroby?


Na NW juz poruszany byl ten topic, jak sie pytales jakos pare dni temu o to - Spetzu Ci odpisal, ze zwykle cardio mozna spokojnie na czczo robic, ale Interwaly najlepiej robic po jedzeniu, bo organizm nie wyrobi.
Tutaj topic na Bb.com http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=153198851&page=1

Ludzie tam tez pisza, ze HIIT po jedzeniu.

This post was edited by zYwi3c on May 28 2013 03:03am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 28 2013 03:07am
żywiec kulturysto
Banned
Posts: 181
Joined: May 27 2013
Gold: 200.00
May 29 2013 02:21am
Quote (kefir @ May 28 2013 12:22am)
Dobra to juz ktos wie czy mozna na czczo (if) robic ciezkie aeroby?


jak masz bcaa czy jestes na jakims tesciu to bez problemu
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 29 2013 08:19am
fajny budyń jest w biedronce, jakaś losowa firma
w skład wchodzi tylko mąka i kakao i na 100g ma 70kcal (już wliczone razem z mlekiem 2%)
e; 1 paczka to 4porcje -400g (u mnie jedna porcja)

This post was edited by 1970 on May 29 2013 08:20am
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 30 2013 09:24am
dziś 2 WODy

#1 - GRACE
30x clean & jerk 60kg na czas. 4:30, ciężko w chuj

#2 17 min AMRAP
40 burpee
30 kb swing 25kg
30 burpee
30 kb swing 25kg
20 burpee
30kb swing 25kg
10 burpee

kończąc przed 17 min w/w ćwiczenia robiłem snatche z kb 25kg aż do upływu.



Plecy, barki odpadają : )
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 30 2013 10:41am
Go Back To Polska Topic List
Prev1238423852386238723883626Next
Add Reply New Topic New Poll