d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1238223832384238523863626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 27 2013 03:16pm
Quote (myl0rd @ 27 May 2013 22:16)
jak najbardziej!


Narobiłeś mi smaka na frytki ;x jutro idę szukać takich co mają najmniej węgli :D

Quote (IlikeKFC @ 27 May 2013 22:16)
chyba że interwał :)


No klatka/plecy/barki mu nie urosną od interwałów raczej ;p

This post was edited by zYwi3c on May 27 2013 03:22pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 27 2013 03:25pm
Quote (1970 @ May 27 2013 11:13pm)
a tam, pieczone ziemniaczki zawsze na propsie


jadlem kiedyś sporo bo za zwykłymi nie przepadam i mi się przejadły.
Ryż i makarony na największym propsie
Member
Posts: 62,357
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 27 2013 03:26pm
Quote (zYwi3c @ 27 May 2013 23:16)




No klatka/plecy/barki mu nie urosną od interwałów raczej ;p


ale nogi już tak :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 27 2013 03:27pm
Quote (zYwi3c @ 27 May 2013 23:12)
wat ;o to coś słabe te siłowe robisz jak chcesz z nich DNT robić  :ph34r:

Pamiętaj, że mięśnie nie rosną od biegania ;x


Bieganie: 850 kalorii do piachu
Trening siłowy: nie mam pojęcia ile :D

Quote (zYwi3c @ 27 May 2013 23:15)
Owszem, ostatnio moje ulubione danie - mam sposób na zajebiście chrupiące. Ale szkoda, ze przygotowanie ich trwa 1,5h ;x czasami mi się nie chce czekać :(


Daj przepis no
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 27 2013 03:28pm
jak wam się przejadły te "popularne węgle" to polecam ciecierzyce z piekarnika, wychodzą taki zajebiste chrupeczki, jeszcze jak się dobrze przyprawi
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 27 2013 03:30pm
Quote (IlikeKFC @ 27 May 2013 22:26)
ale nogi już tak :D


Owszem, ogolnie HIIT to jest zajebisty dodatek do siłowego, żeby się wzmocnić, polepszyc metabolizm i szybciej stracic ( utrzymac niski ) bf.
Muszę sam zacząć to robic z 2 razy przynajmniej w tygodniu.

A Grigo pisał o bieganiu 10km, więc wątpie, że to HIIT :D

Quote (Grigo @ 27 May 2013 22:27)
Bieganie: 850 kalorii do piachu
Trening siłowy: nie mam pojęcia ile :D



Daj przepis no


Z koxteamu:

1. kroję, bez obierania
2. przyprawiam
3. spiskuje PAM-em
4. odstawiam na (zależy kiedy to robię, czasem sobie leżą tak 5godzin, czasem w ogóle)
5. do piekarnika na 200stopni, po 15-20minutach spsikuje jeszcze raz pamem
6. Po 30minutach jeszcze raz spiskuje pamem
7. Po 35minutach wyjmuje

Przez to w środku są zajebiste, a na zewnątrz chrupkie, brązowe i co najważniejsze NIE SĄ suche ;]

This post was edited by zYwi3c on May 27 2013 03:31pm
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 27 2013 03:31pm
Quote (IlikeKFC @ 27 May 2013 22:26)
ale nogi już tak :D


a to ciekawe, od biegania nogi rosną?

Quote (zYwi3c @ 27 May 2013 22:16)
Narobiłeś mi smaka na frytki ;x jutro idę szukać takich co mają najmniej węgli :D



No klatka/plecy/barki mu nie urosną od interwałów raczej ;p


czemu najmniej węgli? średnio 20g ww/100g mają frytasy


This post was edited by myl0rd on May 27 2013 03:33pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 27 2013 03:32pm
Quote (myl0rd @ 27 May 2013 22:31)
a to ciekawe, od biegania nogi rosną?



czemu najmniej węgli? średnio 20g ww/100g mają frytasy


Eh, tam fatu miało być ;x ostatnio jak oglądałem jakieś w biedrze, to dużo tłuszczy miały

Co do HIIT i 'rosnieciu' nog znalazlem takie cos:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=474592&page=1

bo tez cos mi nie pasowalo, ze nogi moga rosnac od Cardio, ale widac, IlikeKFC nie jest sam, juz sam nie wiem ;x Wydaje mi sie, ze robia sie bardziej wytrzymale/silniejsze, ale wieksze to raczej nie.

This post was edited by zYwi3c on May 27 2013 03:34pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 27 2013 03:36pm
Quote (zYwi3c @ 27 May 2013 23:30)
Owszem, ogolnie HIIT to jest zajebisty dodatek do siłowego, żeby się wzmocnić, polepszyc metabolizm i szybciej stracic ( utrzymac niski ) bf.
Muszę sam zacząć to robic z 2 razy przynajmniej w tygodniu.

A Grigo pisał o bieganiu 10km, więc wątpie, że to HIIT :D



Z koxteamu:

1. kroję, bez obierania
2. przyprawiam
3. spiskuje PAM-em
4. odstawiam na (zależy kiedy to robię, czasem sobie leżą tak 5godzin, czasem w ogóle)
5. do piekarnika na 200stopni, po 15-20minutach spsikuje jeszcze raz pamem
6. Po 30minutach jeszcze raz spiskuje pamem
7. Po 35minutach wyjmuje

Przez to w środku są zajebiste, a na zewnątrz chrupkie, brązowe i co najważniejsze NIE SĄ suche ;]


Jakim k. PAMem? :D

HIITa nie robię, bo nie chcę robić na odwal się i samemu się oszukiwać, wezmę się za niego w sierpniu/ wrześniu dopiero :(
Member
Posts: 62,357
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 27 2013 03:38pm
Quote (myl0rd @ 27 May 2013 23:31)
a to ciekawe, od biegania nogi rosną?


jak popierdalasz interwałem to rosną
Go Back To Polska Topic List
Prev1238223832384238523863626Next
Add Reply New Topic New Poll