d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1238123822383238423853626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 27 2013 03:01pm
Quote (Grigo @ 27 May 2013 21:53)
Ok, dzięki wielkie ziomeczki :wub:
Teraz mój plan wygląda tak, że zaczynam ten IF, bieganie na razie zostawię na poziomie 3x tygodniowo po 10 km. Do tego 3 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe. Zobaczymy za parę tygodni.

Tylko nie jestem przekonany co do biegania na czczo, bo jak poszedłem po 15h postu to nie miałem siły zrobić 10 km w docelowym tempie. Może muszę się przyzwyczaić trochę, ale z drugiej strony bez węglowodanów tylko na samych tłuszczach nie da się nie wiadomo czego osiągnąć.

e/ Niczego w tym calc nie ruszałem z tymi proporcjami, tylko dane podałem.
e2/ Ktoś tu mówił, że na zrzucenie z brzuszka lepiej więcej tłuszczy niż węgli.


To wszystko zależy - ja przez długi czas jechałem na wysokich tłuszczach w DNT i mało węgli ( 25/75 - 75/25 split ) i fat schodził, ale odkąd jestem na High Carb z małą ilością tłuszczy to idzie jeszcze szybciej i dużo lepiej się czuję - no i można fajniej pojeść w DNT.
Co do cardio na czczo - jak wolisz, pamiętaj, że 'najważniejsze' jest jedzenie po treningu siłowym ( >50% dziennego zapotrzebowania - i prawie całe węgle )

This post was edited by zYwi3c on May 27 2013 03:02pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 27 2013 03:03pm
Quote (zYwi3c @ 27 May 2013 23:01)
To wszystko zależy - ja przez długi czas jechałem na wysokich tłuszczach w DNT i mało węgli ( 25/75 - 75/25 split ) i fat schodził, ale odkąd jestem na High Carb z małą ilością tłuszczy to idzie jeszcze szybciej i dużo lepiej się czuję - no i można fajniej pojeść w DNT.


No, muszę się wyrobić w tym organizowaniu menu pod tabelki :P Bo nigdy się w to nie bawiłem, a teraz chcę trzymać cyferki w ryzach.

e/ Finalna wersja;



This post was edited by Grigo on May 27 2013 03:08pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 27 2013 03:09pm
Quote (Grigo @ 27 May 2013 22:03)
No, muszę się wyrobić w tym organizowaniu menu pod tabelki :P Bo nigdy się w to nie bawiłem, a teraz chcę trzymać cyferki w ryzach.

e/ Finalna wersja;

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/gm/du/4z/rw7ym9.jpg


IMO wyglada elegancko.

Musze w koncu z masa u siebie ruszyc, bo chce juz wiecej jesc ;D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 27 2013 03:11pm
No i w moim przypadku dni treningowe to te, w których biegam, bo to mnie bardziej eksploatuje niż te siłowe. Bo dopiero zacząłem ćwiczyć...
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 27 2013 03:11pm
dzisiejsze postanowienie.
Już więcej nie jem jebanych ziemniaków, zamist tego ryż.
Ryż smakowo > ziemniaki i do tego zdrowszy. No i szybciej się go przygotowuje
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 27 2013 03:12pm
Quote (Grigo @ 27 May 2013 22:11)
No i w moim przypadku dni treningowe to te, w których biegam, bo to mnie bardziej eksploatuje niż te siłowe. Bo dopiero zacząłem ćwiczyć...


wat ;o to coś słabe te siłowe robisz jak chcesz z nich DNT robić :ph34r:

Pamiętaj, że mięśnie nie rosną od biegania ;x
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 27 2013 03:13pm
Quote (Mentalista @ 27 May 2013 23:11)
dzisiejsze postanowienie.
Już więcej nie jem jebanych ziemniaków, zamist tego ryż.
Ryż smakowo > ziemniaki i do tego zdrowszy. No i szybciej się go przygotowuje


a tam, pieczone ziemniaczki zawsze na propsie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 27 2013 03:15pm
Quote (1970 @ 27 May 2013 22:13)
a tam, pieczone ziemniaczki zawsze na propsie


Owszem, ostatnio moje ulubione danie - mam sposób na zajebiście chrupiące. Ale szkoda, ze przygotowanie ich trwa 1,5h ;x czasami mi się nie chce czekać :(
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 27 2013 03:16pm
Quote (1970 @ 27 May 2013 22:13)
a tam, pieczone ziemniaczki zawsze na propsie


jak najbardziej!
Member
Posts: 62,357
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 27 2013 03:16pm
Quote (zYwi3c @ 27 May 2013 23:12)
wat ;o to coś słabe te siłowe robisz jak chcesz z nich DNT robić  :ph34r:

Pamiętaj, że mięśnie nie rosną od biegania ;x


chyba że interwał :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1238123822383238423853626Next
Add Reply New Topic New Poll