Ok, dzięki wielkie ziomeczki

Teraz mój plan wygląda tak, że zaczynam ten IF, bieganie na razie zostawię na poziomie 3x tygodniowo po 10 km. Do tego 3 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe. Zobaczymy za parę tygodni.
Tylko nie jestem przekonany co do biegania na czczo, bo jak poszedłem po 15h postu to nie miałem siły zrobić 10 km w docelowym tempie. Może muszę się przyzwyczaić trochę, ale z drugiej strony bez węglowodanów tylko na samych tłuszczach nie da się nie wiadomo czego osiągnąć.
e/ Niczego w tym calc nie ruszałem z tymi proporcjami, tylko dane podałem.
e2/ Ktoś tu mówił, że na zrzucenie z brzuszka lepiej więcej tłuszczy niż węgli.
This post was edited by Grigo on May 27 2013 02:55pm