d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1237423752376237723783626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 27 2013 05:20am
Quote (zYwi3c @ May 27 2013 11:17am)
Z Twarogu to robie glownie 3 rzeczy:

1. Ptasie mleczko ( 500g )
2. Sernik ( 500g )
3. Cos ala Szejk, ale dodaje do tego platki i jem lyzka. ( 250g ) - blenduje z mlekiem, jogurtem naturalnym smakowym i jakims owocem.


ja z twarogu roobie tylko sos cyganski

9,9kg wungla
0.05 witaminy c
0.05 twarogu

Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
May 27 2013 05:24am
Quote (kefir @ 27 May 2013 12:20)
ja z twarogu roobie tylko sos cyganski

9,9kg wungla
0.05 witaminy c
0.05 twarogu

http://www.chamsko.pl/demot/0_0_949549454_Sos_cyganski_przez_Itaczi92_middle.jpg


przestan postowac te suchary w kazdym temacie...
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
May 27 2013 06:23am
Quote (mysz15 @ May 27 2013 01:24pm)
przestan postowac te suchary w kazdym temacie...


haha, a może zamkniesz ryj.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 27 2013 07:47am
Quote (Shald @ 27 May 2013 14:23)
haha, a może zamkniesz ryj.


<5>
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
May 27 2013 07:57am
NAPIERDALAMY KURWA

rok przerwy mialem ale od dzisiaj wracam B)

This post was edited by t0xy on May 27 2013 07:59am
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 27 2013 09:22am
Quote (t0xy @ May 27 2013 03:57pm)
NAPIERDALAMY KURWA

rok przerwy mialem ale od dzisiaj wracam  B)


gl
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 27 2013 11:36am
lubię twaróg i nawet suchy dobrze u mnie wchodzi ale jak nie lubicie to po co się zmuszać, twaróg nie jest najlepszym źródłem białka i jest dużo lepszych opcji i może dla kogoś smaczniejszych

This post was edited by 1970 on May 27 2013 11:36am
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 27 2013 11:40am
Quote (1970 @ May 27 2013 07:36pm)
lubię twaróg i nawet suchy dobrze u mnie wchodzi ale jak nie lubicie to po co się zmuszać, twaróg nie jest najlepszym źródłem białka i jest dużo lepszych opcji i może dla kogoś smaczniejszych


A ja właśnie lubie twaróg/serek wiejski
na sucho lub słodko z miodem
ogólnie bardzo dobre źródło białka jak dla mnie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 27 2013 11:41am
Quote (demontaczki @ 27 May 2013 19:40)
A ja właśnie lubie twaróg/serek wiejski
na sucho lub słodko z miodem
ogólnie bardzo dobre źródło białka jak dla mnie

też lubię ale co do tego dobrego źródła białka to pojęcie względne
mięcho, tłuste ryby, jaja, sery a w szczególności mozzarella>>> twarogi i serki wiejskie
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 652.50
May 27 2013 11:42am
Quote (1970 @ May 27 2013 06:36pm)
lubię twaróg i nawet suchy dobrze u mnie wchodzi ale jak nie lubicie to po co się zmuszać, twaróg nie jest najlepszym źródłem białka i jest dużo lepszych opcji i może dla kogoś smaczniejszych


twaróg ze szczypiorkiem i cebula/czosnkiem albo z ziołami jest tylko jadalny.

This post was edited by trz on May 27 2013 11:44am
Go Back To Polska Topic List
Prev1237423752376237723783626Next
Add Reply New Topic New Poll