d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1236223632364236523663626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 18 2013 05:44am
Quote (kazanocv @ 18 May 2013 12:19)
http://www.youtube.com/watch?v=T6%5Fat7PC4Vs

ile serii polecacie robić w ten sposób z obciążeniem?


Film nie istnieje.

Przepraszamy za usterki.

Co tam bylo :( ?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 18 2013 05:50am
Quote (zYwi3c @ 18 May 2013 12:44)
Film nie istnieje.

Przepraszamy za usterki.

Co tam bylo :( ?


skłony tułowia na ławce rzymskiej z obciążeniem

This post was edited by myl0rd on May 18 2013 05:52am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 18 2013 05:54am
Quote (myl0rd @ 18 May 2013 12:50)
skłony tułowia na ławce rzymskiej z obciążeniem


Bleh, wole Roller + Plank + Unoszenia nog jak Rocky ! :D
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 18 2013 05:55pm
Kiedyś Kapishon podawał ilość gramów czystego mięcha jaka przybędzie nam po treningu, ofc przy odpowiedniej misce i regeneracji. Ile to było? 30g?
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 18 2013 05:57pm
Quote (Msk @ May 19 2013 01:55am)
Kiedyś Kapishon podawał ilość gramów czystego mięcha jaka przybędzie nam po treningu, ofc przy odpowiedniej misce i regeneracji. Ile to było? 30g?


32g.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 19 2013 12:14am
Quote (myl0rd @ May 18 2013 11:08am)
jak tam panowie, siłka dzisiaj?

http://kwejk2.pl/img/upload2/20130505183621.gif


7x w tygodniu
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 19 2013 12:26am
Huh, wczoraj 3 treningi zaliczone, przeplatane solidnymi porcjami makreli, indyka i wegli :D

1 WOD
18 min AMRAP
3 x clean & jerk
3 x toes to bar
6 x clean & jerk
6 x toes to bar
I tak zwiekszane co 3 do 18 minut

2 WOD
5 serii
10 x specnaz push ups
10 x sit ups

3 WOD 3h po 2. Taki lzejszy już troche
7 min AMRAP
5x box jumps
10 burpee
100m sprint
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 19 2013 04:51am
Quote (Msk @ 19 May 2013 01:55)
Kiedyś Kapishon podawał ilość gramów czystego mięcha jaka przybędzie nam po treningu, ofc przy odpowiedniej misce i regeneracji. Ile to było? 30g?


:mellow:
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 19 2013 07:27am
Dzisiaj ide zrobic trening nuk.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 19 2013 08:06am
Co się tak dziwicie? Nie ma tu nikogo kto pamięta kapishona? Wszyscy zaczęli ćwiczyć miesiąc przed wakacjami?

"w zaleznosci od stazu (na poczatku sa spore przyrosty i z czasem sa coraz mniejsze) oraz od programu treningowego i odzywiania oraz czasu regeneracji przy zalozeniu ze cwiczymy "na sucho" realnie mozna przybracdo 20 g miesni na trening (przy 5 treningach tygodniowo). gorna granica dla wyjątków genetycznych i w 100% perfekcyjnych warunkach to 30 g mięśni na trening."
Go Back To Polska Topic List
Prev1236223632364236523663626Next
Add Reply New Topic New Poll