Quote (Yoshimitsu1_MoS @ May 17 2013 08:22am)
Pakujcie sobie pakujcie i tak jestescie krasnalami i co najwyzej jakis niemiec was w ogrodzie moze postawic.
fake e: zartowalem, ide robic barki.
Btw spadki po mecie to norma czy czegos niedopilnowalem?
Cykl na kreatynie po mecie?
Quote (Shichirobei @ May 17 2013 11:34am)
jakbyś miał nieco rozumu a nie trociny to wiedziałbyś że pryszcze to najmniejszy problem i są specyfiki które na pstryknięcie palca je niwelują
Jakie?