d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1236023612362236323643626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 16 2013 02:38pm
Quote (Niszczyciel @ 16 May 2013 22:24)
Zainstaluj sobie np. endomono, które pokaże tobie ile kalorii mniej-więcej spaliłeś podczas treningu : wpierdalaj tyle więcej kalorii ile spalisz + dzienne zapotrzebowanie jeżeli nie chcesz stracić masy. Generalnie w diecie musisz zawrzeć od chuja węglowodanów przed podczas i po tych intensywnych cardio, najlepiej kup sobie jakieś rozpuszczalne, skondensowane węgle.


Endomodo mam. A na tych węglowodanach się nie znam, nigdy się w to nie bawiłem.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 17 2013 01:39am
Quote (Grigo @ 16 May 2013 21:38)
Endomodo mam. A na tych węglowodanach się nie znam, nigdy się w to nie bawiłem.


Jak nie chcesz chudnac to tak jak napisal niszczyciel - uzupelniaj stracone kalorie ( o ile to bedzie intensywne cardio - HIIT albo cos podobneg ) - jak to bedzie zwykle cardio powolne, to nie ma sie nad czym spinac.
Jakies witaminy sobie kup, np Olimp MultiSport

e; jakis rozpuszczanych wegli nie ma sensu brac - wystarczy jesc normalne jedzenie

This post was edited by zYwi3c on May 17 2013 01:40am
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
May 17 2013 02:22am
Pakujcie sobie pakujcie i tak jestescie krasnalami i co najwyzej jakis niemiec was w ogrodzie moze postawic.

fake e: zartowalem, ide robic barki.
Btw spadki po mecie to norma czy czegos niedopilnowalem?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 17 2013 02:37am
W ogole, tu pare osob bylo na AMP - jak wyniki i miejsca ?
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 17 2013 05:26am
Kurwa, gdyby nie tendencja do pryszczy juz dawno lecoal bym jakis cykl. :(
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
May 17 2013 05:27am
Quote (zYwi3c @ May 17 2013 10:37am)
W ogole, tu pare osob bylo na AMP - jak wyniki i miejsca ?


10 w generalce
3 w typach
2 drużynowo

197,5 siad [ 207,5 oderwana pięta ]
175 WL
255 mc
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 17 2013 05:29am
Quote (vVanted @ May 17 2013 01:26pm)
Kurwa, gdyby nie tendencja do pryszczy juz dawno lecoal bym jakis cykl. :(


każda wymówka jest dobra
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 17 2013 05:29am
Quote (vVanted @ 17 May 2013 13:26)
Kurwa, gdyby nie tendencja do pryszczy juz dawno lecoal bym jakis cykl. :(


A co to ma do pryszczy?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
May 17 2013 05:34am
Quote (vVanted @ May 17 2013 01:26pm)
Kurwa, gdyby nie tendencja do pryszczy juz dawno lecoal bym jakis cykl. :(


jakbyś miał nieco rozumu a nie trociny to wiedziałbyś że pryszcze to najmniejszy problem i są specyfiki które na pstryknięcie palca je niwelują
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 17 2013 08:24am
Quote (Shichirobei @ May 17 2013 11:34am)
jakbyś miał nieco rozumu a nie trociny to wiedziałbyś że pryszcze to najmniejszy problem i są specyfiki które na pstryknięcie palca je niwelują


Ale ja juz teraz jade na tetracycline I jakims antybiotykowym kremie bo przez pewieb okres byla masakra.
Go Back To Polska Topic List
Prev1236023612362236323643626Next
Add Reply New Topic New Poll