Quote (Grigo @ 16 May 2013 21:38)
Endomodo mam. A na tych węglowodanach się nie znam, nigdy się w to nie bawiłem.
Jak nie chcesz chudnac to tak jak napisal niszczyciel - uzupelniaj stracone kalorie ( o ile to bedzie intensywne cardio - HIIT albo cos podobneg ) - jak to bedzie zwykle cardio powolne, to nie ma sie nad czym spinac.
Jakies witaminy sobie kup, np Olimp MultiSport
e; jakis rozpuszczanych wegli nie ma sensu brac - wystarczy jesc normalne jedzenie
This post was edited by zYwi3c on May 17 2013 01:40am