Quote (gierolpelnakurwa @ May 14 2013 06:28pm)
na czym polegaja te cwiczenia w wersji burpee?
ja ostatnio przerwalem treningi silowe. przez jakis czas mam zamiar sie przerzucic na cos w stylu triathlonu -4xbieganie+3xrower+3xbasen poki co.
Lapiesz sztange na ziemi, robisz 1 burpee (jak pompka, tylko kolana i biodra dotykaja ziemi - w normalnej wersji burpee jest to calkowity pad, potem podrzucasz nogi pod klatke piersiowa i ustawiasz nogi do martwego - wyciskasz. Wydolnosciowo dosyc ciezko wyrobic na tym cwiczeniu.
A na basenie też mozna crossa pocisnac

w sobote mialem trening kravki i zwienczony WODem. 5 pompek, 5 przysiadow, szerokosc basenu pod woda, po 2 stronie 5 burpee i znow pod woda na 1 strone. I tak przez 5 min, idzie się zajebac