d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1235923602361236223633626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 933
Joined: May 14 2013
Gold: 318.00
May 14 2013 12:09pm
Szkoda kurwa, ze robi to cwiczenie zle. Powinna zatrzymac xciezar na wysokosci barkow, ale od baby to nie ma co wymagac. Wstyd.

This post was edited by Goooby on May 14 2013 12:09pm
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 14 2013 01:59pm


8:40, motywuje konkretnie ;)
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 14 2013 03:37pm
Jutro klatka i triceps a mnie boli mostek :< Rozgrzeję się na maksa i zobaczę jak to będzie. Jak dupa, to zrobię nogi.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 14 2013 03:56pm
Quote (MadZombie @ May 14 2013 11:37pm)
Jutro klatka i triceps a mnie boli mostek :< Rozgrzeję się na maksa i zobaczę jak to będzie. Jak dupa, to zrobię nogi.


lecę na tym samym jutro i tricek pod koniec jest już out ;)
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 15 2013 12:44am
Quote (gierolpelnakurwa @ May 14 2013 06:28pm)
na czym polegaja te cwiczenia w wersji burpee?
ja ostatnio przerwalem treningi silowe. przez jakis czas mam zamiar sie przerzucic na cos w stylu triathlonu -4xbieganie+3xrower+3xbasen poki co.


Lapiesz sztange na ziemi, robisz 1 burpee (jak pompka, tylko kolana i biodra dotykaja ziemi - w normalnej wersji burpee jest to calkowity pad, potem podrzucasz nogi pod klatke piersiowa i ustawiasz nogi do martwego - wyciskasz. Wydolnosciowo dosyc ciezko wyrobic na tym cwiczeniu.

A na basenie też mozna crossa pocisnac :D w sobote mialem trening kravki i zwienczony WODem. 5 pompek, 5 przysiadow, szerokosc basenu pod woda, po 2 stronie 5 burpee i znow pod woda na 1 strone. I tak przez 5 min, idzie się zajebac
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 15 2013 09:25am
Quote (demontaczki @ May 14 2013 09:56pm)
lecę na tym samym jutro i tricek pod koniec jest już out ;)


Zrobiłem klatę i triceps, czułem, że coś z mostkiem nie tak. Po treningu już nie boli. Zostało mi trochę czasu i chęci więc zrobiłem trochę przysiadów. Pykło 120kg x 3 powtórzenia, jestem zadowolony, bo bałem się 60kg ;d
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 16 2013 02:08pm
W co wzbogacić dietę albo na co zwrócić uwagę jak dużo biegam i planuję sporo więcej oraz zamierzam sporo jeździć na rowerze, niekoniecznie rekreacyjnie.
Pozdro
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 16 2013 02:12pm
Quote (Grigo @ 16 May 2013 21:08)
W co wzbogacić dietę albo na co zwrócić uwagę jak dużo biegam i planuję sporo więcej oraz zamierzam sporo jeździć na rowerze, niekoniecznie rekreacyjnie.
Pozdro


w jedzenie i witaminy ;x
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 16 2013 02:17pm
Quote (zYwi3c @ 16 May 2013 22:12)
w jedzenie i witaminy ;x


Jesteś forumowym ekspertem, podaj jakieś szczegóły ;x
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
May 16 2013 02:24pm
Quote (Grigo @ 16 May 2013 22:08)
W co wzbogacić dietę albo na co zwrócić uwagę jak dużo biegam i planuję sporo więcej oraz zamierzam sporo jeździć na rowerze, niekoniecznie rekreacyjnie.
Pozdro


Zainstaluj sobie np. endomono, które pokaże tobie ile kalorii mniej-więcej spaliłeś podczas treningu : wpierdalaj tyle więcej kalorii ile spalisz + dzienne zapotrzebowanie jeżeli nie chcesz stracić masy. Generalnie w diecie musisz zawrzeć od chuja węglowodanów przed podczas i po tych intensywnych cardio, najlepiej kup sobie jakieś rozpuszczalne, skondensowane węgle.

This post was edited by Niszczyciel on May 16 2013 02:24pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1235923602361236223633626Next
Add Reply New Topic New Poll