Quote (myl0rd @ May 14 2013 06:33pm)
wczoraj robiłem przenoszenie hantli za głowę leżąc
jestem przekonany, że robiłem to źle technicznie, bo mam takie zakwasy na najszerszym grzbietu, że chyba nigdy takich nie miałem
chyba wszystko weszło w najszerszy
macie jakieś rady, które pomogą w utrzymaniu prawidłowej techniki?
wiem, że jest ćwiczenie, które angażuje najszerszy grzbietu w podobny sposób jak przy tym przenoszeniu hantla, tylko ściągało się chyba drążek wyciągu górnego, na prostych rękach do ud
zna ktoś fachową nazwę, bo działa na mnie rewelacyjnie
e/ znalazłem
http://www.youtube.com/watch?v=BGvQbvRRcnQ
o kurwa cwiczylem z ta kobitka w tamtym roku jakies 3-4 miechy :D. silownia na karowej w wawie