przez ostatnie trzy dni tego LG z rana zasysało mnie jak nie wiem co, ściskało mi żołądek jak cholera
a dzisiaj to tak mnie rżnie, że się ruszyć nie mogę...
też mieliście na początku diety takie bóle brzucha z rana spowodowane niejedzeniem?
a może to wina herbaty na czczo? ale ja codziennie ją pije rano, a tylko dzisiaj mnie rżnie
ISO HALP, BO NIE WYTRZYMIE
Quote (demontaczki @ 9 May 2013 01:45)
ah tak walnołem się
60-70%
to już jest do zrobienia easy bez rozkładania na kilka serii, ale jak kto woli tak niech robi
na dobrą sprawę rozłożenie tego kilka części pomaga wyrobić wysoki metabolizm
można prosić jakiś artykuł?
This post was edited by JohnyCage on May 8 2013 11:32pm