d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1235223532354235523563626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2013 01:59pm
Quote (myl0rd @ May 8 2013 07:51pm)
a ja chyba zjebałem sobie metabolizm, za nisko kcal ładowałem i teraz organizm tak zwolnił, że wypróżniam się raz na 2-3dni

trochę lipa i muszę stopniowo zwiększać kcal albo zrobię jakieś ładownie z 5k kcal

ktoś miał podobny przypadek, bo w sumie nie wiem do końca jak sobie z tym poradzić...


Podbijesz kalorie mocniej i wszystko wroci do normy.
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
May 8 2013 02:00pm
Quote (myl0rd @ May 8 2013 09:51pm)
a ja chyba zjebałem sobie metabolizm, za nisko kcal ładowałem i teraz organizm tak zwolnił, że wypróżniam się raz na 2-3dni

trochę lipa i muszę stopniowo zwiększać kcal albo zrobię jakieś ładownie z 5k kcal

ktoś miał podobny przypadek, bo w sumie nie wiem do końca jak sobie z tym poradzić...


Jak u Ciebie z przyjmowaniem płynów? Jeżeli czujesz, że z chęcią byś się złamał i że coś tam w jelitach się kręci, a po usadowieniu się na tronie mimo największych wysiłków nie jesteś w stanie nic z siebie wycisnąć, to powinieneś zwiększyć ilość przyjmowanych płynów. Woda zbawiennie wpływa na zaparcia, a że te ciężko u siebie jednoznacznie rozpoznać, może spróbujesz w tę stronę.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 8 2013 02:03pm
Quote (Rushe @ 8 May 2013 20:59)
Podbijesz kalorie mocniej i wszystko wroci do normy.


taki mam plan, zobaczymy jak to wyjdzie

Quote (dan_07 @ 8 May 2013 21:00)
Jak u Ciebie z przyjmowaniem płynów? Jeżeli czujesz, że z chęcią byś się złamał i że coś tam w jelitach się kręci, a po usadowieniu się na tronie mimo największych wysiłków nie jesteś w stanie nic z siebie wycisnąć, to powinieneś zwiększyć ilość przyjmowanych płynów. Woda zbawiennie wpływa na zaparcia, a że te ciężko u siebie jednoznacznie rozpoznać, może spróbujesz w tę stronę.


piję dużo wody w ciągu dnia, będąc na IF nie pijąc płynów bym chyba umarł :D
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 8 2013 02:29pm
chciałbym przyśpieszyć trochę spalanie tłuszczyku, co o tym myślicie --> http://zielonysklep.com.pl/volcanic-tnt-90-tabletek.html
a jak nie to to może znacie jakieś inne, wypróbowane specyfiki :)
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 8 2013 02:31pm
Quote (IlikeKFC @ May 8 2013 10:29pm)
chciałbym przyśpieszyć trochę spalanie tłuszczyku, co o tym myślicie --> http://zielonysklep.com.pl/volcanic-tnt-90-tabletek.html
a jak nie to to może znacie jakieś inne, wypróbowane specyfiki :)


godzina aerobów, dieta
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 8 2013 02:31pm
Quote (IlikeKFC @ 8 May 2013 22:29)
chciałbym przyśpieszyć trochę spalanie tłuszczyku, co o tym myślicie --> http://zielonysklep.com.pl/volcanic-tnt-90-tabletek.html
a jak nie to to może znacie jakieś inne, wypróbowane specyfiki :)



Kawa z imbirem, zenszeniem, cynamonem i pieprzem cayenne przed aerobami>>>
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 8 2013 02:32pm
Quote (1970 @ 8 May 2013 22:31)
Kawa z imbirem, zenszeniem, cynamonem i pieprzem cayenne przed aerobami>>>


mówisz?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 8 2013 05:26pm
Quote (demontaczki @ May 8 2013 08:31pm)
godzina aerobów, dieta


Nie wiem po co się tak mordować, godzina aerobu to przechuj. Lepiej to podzielić na 3 części: rano, po południu i przed spaniem. Efekty takie same, a mało wytrzymała jednostka da radę.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 8 2013 05:29pm
Quote (MadZombie @ May 9 2013 01:26am)
Nie wiem po co się tak mordować, godzina aerobu to przechuj. Lepiej to podzielić na 3 części: rano, po południu i przed spaniem. Efekty takie same, a mało wytrzymała jednostka da radę.


zawsze teoria z praktyką sie rozjeżdża
dobry aerob = 40-60min
dobry aerob = 80% max tętna

tak złożyć to w jedno to chuj, nie da się
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 8 2013 05:34pm
Quote (demontaczki @ May 8 2013 11:29pm)
zawsze teoria z praktyką sie rozjeżdża
dobry aerob = 40-60min
dobry aerob = 80% max tętna

tak złożyć to w jedno to chuj, nie da się


Jak wrócę z majówki do szkoły znów zacznę trenować, to pokażę, że da się dziennie na 3 sesjach po 10 min zrzucić trochę na normalnej diecie. No do tego oczywiście siłownia 3 razy w tygodniu. A co do tętna, przy interwale nie da się 80% trzymać cały czas ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1235223532354235523563626Next
Add Reply New Topic New Poll