Quote (Rushe @ 8 May 2013 20:59)
Podbijesz kalorie mocniej i wszystko wroci do normy.
taki mam plan, zobaczymy jak to wyjdzie
Quote (dan_07 @ 8 May 2013 21:00)
Jak u Ciebie z przyjmowaniem płynów? Jeżeli czujesz, że z chęcią byś się złamał i że coś tam w jelitach się kręci, a po usadowieniu się na tronie mimo największych wysiłków nie jesteś w stanie nic z siebie wycisnąć, to powinieneś zwiększyć ilość przyjmowanych płynów. Woda zbawiennie wpływa na zaparcia, a że te ciężko u siebie jednoznacznie rozpoznać, może spróbujesz w tę stronę.
piję dużo wody w ciągu dnia, będąc na IF nie pijąc płynów bym chyba umarł
