d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1235123522353235423553626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 7 2013 03:08pm
Quote (Stiffus @ May 7 2013 10:50pm)
Mega, certyfikat trenera już wpadl, jutro 2 raz trenuje swoja grupe, przedtem jeszcze sesja zdjeciowa i jestem happy :D


Sesja do men's health?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 7 2013 03:09pm
Quote (Tradek_Mk @ May 7 2013 10:53pm)
i tak skonczysz sprzedajac hamburgery, uwierz

To jest moja 2 praca czysto hobbystyczna, na 1 naprawdę nie narzekam ;)


Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 7 2013 03:10pm
Quote (Stiffus @ May 7 2013 08:50pm)
Mega, certyfikat trenera już wpadl, jutro 2 raz trenuje swoja grupe, przedtem jeszcze sesja zdjeciowa i jestem happy :D


jak to wyglada w polszy? masz osobistego? przybliz troche temat, trzeba byc po awf?
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 7 2013 03:15pm
Quote (Grigo @ May 7 2013 10:07pm)
Na kfd coś takiego znalazłem niby;

Nogi: Przysiady z Sztangą na barkach 3s
Plecy: Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (siedząc) 3s
Klatka: Wyciskanie Sztangi na ławce poziomej 3s
Barki: Wyciskanie Sztangi z klatki 3s
Triceps: Pompki na poręczach 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s

Zobacz całość: http://www.kfd.pl/full-body-workout-fbw-49877.html/#ixzz2SdhYlxaJ
e/ i to miałbym robić na początku 3x w tygodniu.


taki trening na siłce nóg + biegania trochę się gryzą
bo będzie ćwiczyć nogi 5-6 razy w tyg
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 7 2013 03:16pm
Quote (vVanted @ May 7 2013 11:10pm)
jak to wyglada w polszy? masz osobistego? przybliz troche temat, trzeba byc po awf?

Nie, trenera crossfit. Dostaje 50zl od 1 treningu, czyli w sumie okolo godziny, 3-4 razy w tyg zaleznie od tego jak się ustawie z 2 ziomkiem. No i do tego darmowe masaze, rehabilitanci, silownie i baseny za friko. Tylko, że trenuje grupy a nie indywidualnie. Nie skonczylem zadnej szkoly zwiazanej że sportem : )
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 7 2013 03:42pm
Quote (Stiffus @ May 7 2013 09:16pm)
Nie, trenera crossfit. Dostaje 50zl od 1 treningu, czyli w sumie okolo godziny, 3-4 razy w tyg zaleznie od tego jak się ustawie z 2 ziomkiem. No i do tego darmowe masaze, rehabilitanci, silownie i baseny za friko. Tylko, że trenuje grupy a nie indywidualnie. Nie skonczylem zadnej szkoly zwiazanej że sportem : )


ueeee, to marny chajs, za grupowe zajecie 50 zeta?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 7 2013 11:54pm
Quote (vVanted @ May 7 2013 11:42pm)
ueeee, to marny chajs, za grupowe zajecie 50 zeta?


Tak. To chyba usredniona stawka w pl dla grup. No i weź pod uwage, że to 1 moja praca taka, wiec zoltodzioba raczej nie beda dobrze oplacac ;)
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
May 8 2013 02:11am
http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_Crea_Shot-opis2110.html

warto? czy lepiej jakąś zwykłą kreatyne jak:

http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Creatine_Xplode-opis3554.html

This post was edited by breakage on May 8 2013 02:16am
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 8 2013 12:05pm
ide na silke, plecy i triceps, jestem z nowu wielkim skurwysynem wpierdalajacym jak pierdolony smietnik.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 8 2013 01:51pm
a ja chyba zjebałem sobie metabolizm, za nisko kcal ładowałem i teraz organizm tak zwolnił, że wypróżniam się raz na 2-3dni

trochę lipa i muszę stopniowo zwiększać kcal albo zrobię jakieś ładownie z 5k kcal

ktoś miał podobny przypadek, bo w sumie nie wiem do końca jak sobie z tym poradzić...
Go Back To Polska Topic List
Prev1235123522353235423553626Next
Add Reply New Topic New Poll