Quote (Stiffus @ May 7 2013 09:16pm)
Nie, trenera crossfit. Dostaje 50zl od 1 treningu, czyli w sumie okolo godziny, 3-4 razy w tyg zaleznie od tego jak się ustawie z 2 ziomkiem. No i do tego darmowe masaze, rehabilitanci, silownie i baseny za friko. Tylko, że trenuje grupy a nie indywidualnie. Nie skonczylem zadnej szkoly zwiazanej że sportem : )
ueeee, to marny chajs, za grupowe zajecie 50 zeta?