d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1235023512352235323543626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 02:02pm
Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 21:59)
jaką masz budowę ciała? jesteś ektomorfikiem?


Nie. Raczej postawna sylwetka, normalny poziom tłuszczu, może na brzuchu trochę za dużo niż bym chciał, 189 cm 82 kg
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 7 2013 02:05pm
możesz spróbować, nóg nie musisz ostro katować, myślę że na początek wystarczą przysiady z obciążeniem i martwy ciąg (najlepsze ćwiczenie na świecie :))
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 02:07pm
Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 22:05)
możesz spróbować, nóg nie musisz ostro katować, myślę że na początek wystarczą przysiady z obciążeniem i martwy ciąg (najlepsze ćwiczenie na świecie :))


Na kfd coś takiego znalazłem niby;

Nogi: Przysiady z Sztangą na barkach 3s
Plecy: Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (siedząc) 3s
Klatka: Wyciskanie Sztangi na ławce poziomej 3s
Barki: Wyciskanie Sztangi z klatki 3s
Triceps: Pompki na poręczach 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s

Zobacz całość: http://www.kfd.pl/full-body-workout-fbw-49877.html/#ixzz2SdhYlxaJ
e/ i to miałbym robić na początku 3x w tygodniu.

This post was edited by Grigo on May 7 2013 02:08pm
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 7 2013 02:07pm
Quote (Grigo @ 7 May 2013 20:54)
No wiem trening nóg ≠ bieganie, ale czy jak pokatuję nogi na siłce to nie będę miał potem problemu na drugi dzień biegnąć xx km? I na odwrót.


nie powinienes miec problemow, ale musisz uwazac zeby nie przedobrzyc no i nie biegac codziennie, zeby miesnie nog tez odpoczywaly, bo regeneracja wazna
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 02:09pm
Quote (Kathorga @ 7 May 2013 22:07)
nie powinienes miec problemow, ale musisz uwazac zeby nie przedobrzyc no i nie biegac codziennie, zeby miesnie nog tez odpoczywaly, bo regeneracja wazna


Myślę biegać np. pon śr pt, siłka wt czw (sob?) niedziela wolna?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 7 2013 02:11pm
Quote (Grigo @ 7 May 2013 21:09)
Myślę biegać np. pon śr pt, siłka wt czw (sob?) niedziela wolna?


ja bym to troche inaczej polaczyl
pon bieganie
wt silka
sr wolne
czw bieganie
pt silka
sob wolne
niedz bieganie

ew. wszystko o jeden dzien przesunac

e/ wtedy masz regularne bieganie i regularnie silke :)

Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 21:11)
ten plan wygląda ok :)
pamiętaj żeby nie przeginać na początku z ciężarami, naucz się wpierw poprawnie wykonywać ćwiczenia, żebyś sobie nie zrobił krzywdy.


i to tez, na poczatku najlepiej chyba nogi na suwnicach cwiczyc
no i uwazac na dwuglowe uda, bo wtedy nie pobiegasz

This post was edited by Kathorga on May 7 2013 02:13pm
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 7 2013 02:11pm
ten plan wygląda ok :)
pamiętaj żeby nie przeginać na początku z ciężarami, naucz się wpierw poprawnie wykonywać ćwiczenia, żebyś sobie nie zrobił krzywdy.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 02:16pm
Quote (Kathorga @ 7 May 2013 22:11)
ja bym to troche inaczej polaczyl
pon bieganie
wt silka
sr wolne
czw bieganie
pt silka
sob wolne
niedz bieganie

ew. wszystko o jeden dzien przesunac

e/ wtedy masz regularne bieganie i regularnie silke :)


Fajny, tylko ta niedziela i pon zaraz po sobie na bieganie trochę mi nie pasuje. Musiałbym np. robić mniejsze dystanse i nie forsować się, te ostrzejsze biegania na czwartki

wrzucić.
Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 22:11)
ten plan wygląda ok :)
pamiętaj żeby nie przeginać na początku z ciężarami, naucz się wpierw poprawnie wykonywać ćwiczenia, żebyś sobie nie zrobił krzywdy.


Yhy, najpierw poćwiczę technikę, muszę znaleźć kogoś kto m iw tym pomoże na miejscu.
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 7 2013 02:50pm
Mega, certyfikat trenera już wpadl, jutro 2 raz trenuje swoja grupe, przedtem jeszcze sesja zdjeciowa i jestem happy :D
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 7 2013 02:53pm
Quote (Stiffus @ 7 May 2013 21:50)
Mega, certyfikat trenera już wpadl, jutro 2 raz trenuje swoja grupe, przedtem jeszcze sesja zdjeciowa i jestem happy :D


i tak skonczysz sprzedajac hamburgery, uwierz
Go Back To Polska Topic List
Prev1235023512352235323543626Next
Add Reply New Topic New Poll