Quote (Grigo @ 7 May 2013 21:09)
Myślę biegać np. pon śr pt, siłka wt czw (sob?) niedziela wolna?
ja bym to troche inaczej polaczyl
pon bieganie
wt silka
sr wolne
czw bieganie
pt silka
sob wolne
niedz bieganie
ew. wszystko o jeden dzien przesunac
e/ wtedy masz regularne bieganie i regularnie silke

Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 21:11)
ten plan wygląda ok

pamiętaj żeby nie przeginać na początku z ciężarami, naucz się wpierw poprawnie wykonywać ćwiczenia, żebyś sobie nie zrobił krzywdy.
i to tez, na poczatku najlepiej chyba nogi na suwnicach cwiczyc
no i uwazac na dwuglowe uda, bo wtedy nie pobiegasz
This post was edited by Kathorga on May 7 2013 02:13pm