Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 21:55)
biegasz dla własnej przyjemności, czy może startujesz w jakichś maratonach?
bo może dobrze byłoby odpuścić sobie bieganie na jakiś czas, albo ograniczyć do jednego biegu w tygodniu?
Biegam dla przyjemności, jednak że jestem w sumie takim trochę początkującym (biegam regularnie od 5 tygodni) to trochę się jednak męczę. maratony to nie są, biegam po 10-12 km. Nie ma opcji zrezygnować z biegania
