d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1234823492350235123523626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 7 2013 12:26pm
Quote (Grigo @ May 7 2013 07:22pm)
Czyli inwestowanie w kilka ciężarków i ćwiczenie w oparciu o gryf, ławeczkę i hantle do niczego nie prowadzi i szkoda mojego zachodu oraz kasy? Głównie o to pytałem. Bo jeśli to się mija z celem to się lepiej zapiszę na siłownię i będę ćwiczył tam.



Biegam tylko 30 km tygodniowo, wolnym tempem ;O


zalezy jak bardzo sie w to wkrecisz... jesli ci sie spodoba to na pewno zechcesz mieć lepsze efekty (dieta, suplementy itd)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 12:30pm
Quote (1970 @ 7 May 2013 20:24)
bardziej chodzi o dietę jak chcesz trenować 6 razy w tygodniu


Powiedzmy, że sobie ogarnę jakąś dietę. Zostawmy to na razie.
Zostaje 3x bieganie w tygodniu.
Do tego mam te 4 dni, w których nie biegam i mógłbym ćwiczyć. Nie muszę koniecznie ćwiczyć w każdy z tych dni, mogę np. 2x tygodniowo.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 7 2013 12:32pm
Quote (Grigo @ 7 May 2013 20:30)
Powiedzmy, że sobie ogarnę jakąś dietę. Zostawmy to na razie.
Zostaje 3x bieganie w tygodniu.
Do tego mam te 4 dni, w których nie biegam i mógłbym ćwiczyć. Nie muszę koniecznie ćwiczyć w każdy z tych dni, mogę np. 2x tygodniowo.


3 razy tygodniowo trening siłowy i 3 razy aeroby są gud
teraz pozostaje ci ogarnięcie dity i treningu
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 12:34pm
Quote (1970 @ 7 May 2013 20:32)
3 razy tygodniowo trening siłowy i 3 razy aeroby są gud
teraz pozostaje ci ogarnięcie dity i treningu


To chyba sobie odpuszczę kupowanie jakiś ciężarków do tego gryfa, bo wydam pewnie 2-3 stówy, a będę za to miał tylko możliwość wykonywania niektórych ćwiczeń, a to nie przyniesie pożądanych efektów. Lepiej się skupię na ogarnięciu jakiegoś treningu na siłowni.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 7 2013 12:39pm
Quote (Grigo @ May 7 2013 07:34pm)
To chyba sobie odpuszczę kupowanie jakiś ciężarków do tego gryfa, bo wydam pewnie 2-3 stówy, a będę za to miał tylko możliwość wykonywania niektórych ćwiczeń, a to nie przyniesie pożądanych efektów. Lepiej się skupię na ogarnięciu jakiegoś treningu na siłowni.


jeszcze nie ćwiczyłeś a już wiesz ze nie bedzie efektow :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 12:45pm
Quote (trz @ 7 May 2013 20:39)
jeszcze nie ćwiczyłeś a już wiesz ze nie bedzie efektow :D


Nie to miałem an myśli. Pytałem tu już kilkukrotnie czy to ma po prostu sens. Inwestowanie pieniędzy w taką prowizorkę. Interesuje mnie najlepsze zainwestowanie tych pieniędzy, jeśli mam wydawać na ciężarki xxx złotych, a potem dojdę do wniosku, że jednak sama ławeczka mi nei wystarcza, bo chcę osiągnąć coś więcej to tylko szkoda będzie tej kasy wydanej na ten sprzęt. Wobec tego może lepiej to olać i iść normalnie na siłkę i tam mieć dostęp do wielu sprzętów.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 7 2013 12:48pm
Quote (Grigo @ May 7 2013 07:45pm)
Nie to miałem an myśli. Pytałem tu już kilkukrotnie czy to ma po prostu sens. Inwestowanie pieniędzy w taką prowizorkę. Interesuje mnie najlepsze zainwestowanie tych pieniędzy, jeśli mam wydawać na ciężarki xxx złotych, a potem dojdę do wniosku, że jednak sama ławeczka mi nei wystarcza, bo chcę osiągnąć coś więcej to tylko szkoda będzie tej kasy wydanej na ten sprzęt. Wobec tego może lepiej to olać i iść normalnie na siłkę i tam mieć dostęp do wielu sprzętów.


przecież możesz sprzet sprzedać jesli stwierdzisz, że jest ci nie potrzebny
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 7 2013 01:05pm
Quote (Grigo @ May 7 2013 08:45pm)
Nie to miałem an myśli. Pytałem tu już kilkukrotnie czy to ma po prostu sens. Inwestowanie pieniędzy w taką prowizorkę. Interesuje mnie najlepsze zainwestowanie tych pieniędzy, jeśli mam wydawać na ciężarki xxx złotych, a potem dojdę do wniosku, że jednak sama ławeczka mi nei wystarcza, bo chcę osiągnąć coś więcej to tylko szkoda będzie tej kasy wydanej na ten sprzęt. Wobec tego może lepiej to olać i iść normalnie na siłkę i tam mieć dostęp do wielu sprzętów.


Nie rozmyślaj, tylko zacznij robić
Pójdź miesiąc na siłkę, zobaczysz czy pasuje ci ta opcja
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 01:07pm
Quote (trz @ 7 May 2013 20:48)
przecież możesz sprzet sprzedać jesli stwierdzisz, że jest ci nie potrzebny


ta, istnieje taka opcja

Quote (demontaczki @ 7 May 2013 21:05)
Nie rozmyślaj, tylko zacznij robić
Pójdź miesiąc na siłkę, zobaczysz czy pasuje ci ta opcja


Tak zrobię, tylko muszę znaleźć jakąś siłkę, gdzie za rozsądne pieniądze będzie ktoś kto się na tym zna i coś podpowie na start, pokaże technikę czy coś.
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 7 2013 01:18pm
według mnie fbw będzie dla Ciebie najodpowiedniejszą formom ćwiczeń :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234823492350235123523626Next
Add Reply New Topic New Poll