Quote (1970 @ 7 May 2013 20:20)
nikt tutaj nie jest zawodowcem, tylko po co robić coś do czego się nie chcesz przyłożyć?
Czyli inwestowanie w kilka ciężarków i ćwiczenie w oparciu o gryf, ławeczkę i hantle do niczego nie prowadzi i szkoda mojego zachodu oraz kasy? Głównie o to pytałem. Bo jeśli to się mija z celem to się lepiej zapiszę na siłownię i będę ćwiczył tam.
Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 20:22)
chodzi o to że biegając zbyt często nie zbudujesz masy mięśniowej, czyli nie przypakujesz

źle się odżywiając skończysz tak samo. Nie będziesz widział efektów i się poddasz
skorzystaj ze strony internetowej którą podał ci
1970 
Biegam tylko 30 km tygodniowo, wolnym tempem ;O
This post was edited by Grigo on May 7 2013 12:23pm