d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1234523462347234823493626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 5 2013 11:47am
Quote (HunTer]nK[ @ 5 May 2013 19:46)
ile pompowac bice wlasnie


durzo
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 6 2013 06:06pm


kaufland
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
May 7 2013 04:58am
Quote (Msk @ May 7 2013 02:06am)
http://i.imgur.com/T2nXQ78.png

kaufland


w Lidlu tez jest
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 7 2013 05:07am
boze jakie konsumenckie swinie, piersi z kurczaka z supermarketu :D wstydzcie sie
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
May 7 2013 07:13am
No to pierwsze rzyganie po treningu nog mam zaliczone. Zrobilem wyprosty, pozniej przysiady ze sztanga na klacie, pozniej suwnice, przysiadow wykroczonych nie dalem rady, pozniej jeszcze dojebalem dwuglowe na maszynie i martwego na prostych nogach juz nie dalem rady zrobic, brzuch i aeroby pominalem w ogole. Do szatni zszedlem po barierkach, w szatni poszly trzy bełty do kibla.
Btw pod prysznicem zauwazylem, ze kutas mi sie skurczyl to smiesznych rozmiarow. Czesto tak mam po ciezkim treningu, ale dzis to on byl mikroskopijny, nawet napleta sie dalo podciagnac zeby sie umyc. Kortyzol mnie zaatakowal czy ki chuj?
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 7 2013 07:51am
hehehe :)
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 7 2013 08:04am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ May 7 2013 01:13pm)
No to pierwsze rzyganie po treningu nog mam zaliczone. Zrobilem wyprosty, pozniej przysiady ze sztanga na klacie, pozniej suwnice, przysiadow wykroczonych nie dalem rady, pozniej jeszcze dojebalem dwuglowe na maszynie i martwego na prostych nogach juz nie dalem rady zrobic, brzuch i aeroby pominalem w ogole. Do szatni zszedlem po barierkach, w szatni poszly trzy bełty do kibla.
Btw pod prysznicem zauwazylem, ze kutas mi sie skurczyl to smiesznych rozmiarow. Czesto tak mam po ciezkim treningu, ale dzis to on byl mikroskopijny, nawet napleta sie dalo podciagnac zeby sie umyc. Kortyzol mnie zaatakowal czy ki chuj?


Fajna masz kondycje
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 7 2013 08:56am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 7 May 2013 14:13)
No to pierwsze rzyganie po treningu nog mam zaliczone. Zrobilem wyprosty, pozniej przysiady ze sztanga na klacie, pozniej suwnice, przysiadow wykroczonych nie dalem rady, pozniej jeszcze dojebalem dwuglowe na maszynie i martwego na prostych nogach juz nie dalem rady zrobic, brzuch i aeroby pominalem w ogole. Do szatni zszedlem po barierkach, w szatni poszly trzy bełty do kibla.
Btw pod prysznicem zauwazylem, ze kutas mi sie skurczyl to smiesznych rozmiarow. Czesto tak mam po ciezkim treningu, ale dzis to on byl mikroskopijny, nawet napleta sie dalo podciagnac zeby sie umyc. Kortyzol mnie zaatakowal czy ki chuj?


to po prostu krew z parówy poszła w mięcho

bank holiday weekend był, trochę w palnik dałem, a dzisiaj czas powrócić do normalności

aż się nie mogę doczekać treningu, a potem szamy o 19 :drool:
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 7 2013 09:26am
Wczoraj zacząłem jeździć rowerem na większe odległości (pojawił się tłuszczyk na bebzunie). Jebłem 30km w jednym rzucie ze średnią prędkością 21km /h
odnośnie tego mam pytanko, aby jak najlepiej spalać tłuszczyk powinienem tą odległość pokonywać właśnie przy tej prędkości czy może spokojnym tempem (jakieś 15km/h) i wtedy wydłuża się czas jazdy? ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 7 2013 09:34am
Quote (IlikeKFC @ 7 May 2013 17:26)
Wczoraj zacząłem jeździć rowerem na większe odległości (pojawił się tłuszczyk na bebzunie). Jebłem 30km w jednym rzucie ze średnią prędkością 21km /h
odnośnie tego mam pytanko, aby jak najlepiej spalać tłuszczyk powinienem tą odległość pokonywać właśnie przy tej prędkości czy może  spokojnym tempem (jakieś 15km/h) i wtedy wydłuża się czas jazdy? ;)


Z tego co pamiętam to 30 minut to jest "rozgrzewka" i dopiero po tym czasie zaczynasz spalać tłuszcz. No i tempo 18-22 powinno być chyba najlepsze, jeździć jak najwięcej km.

Mam pytanko;
biegam 3x w tygodniu, 1 dzień bieg, następny przerwy itd. w kółko. Chcę trochę poćwiczyć, chyba skupię się tylko na górnych partiach, łapach, bo nóg chyba nie ma sensu forsować, zwłaszcza że planuję też w te dni wolne od biegania jeździć na rowerze.
I teraz kwestia jakie ćwiczenia byście mi polecili? Do dyspozycji mam trochę wolnej przestrzeni w pokoju, ławeczkę, hantle (1, 2 i 4,5 kg chyba) oraz gryf łamany. Myślę, żeby do tego gryfa dokupić na start 2x 10 kg i może 2x 5 kg.
Da radę coś porobić z takim wyposażeniem? Jakie ćwiczenia byście polecili, w jakich ilościach. Zakładam, że robiłbym je pewnie 2x w tygodniu, w dni wolne od biegania, bo 3/week chyba za dużo?
Go Back To Polska Topic List
Prev1234523462347234823493626Next
Add Reply New Topic New Poll