Quote (1970 @ May 5 2013 10:59am)
Jak zjesz np. 3k kcal w 5 posiłkach to się nie głodzisz? a jak w 1 to głodzisz?
Chodzi o odczuwanie głodu, czasami nawet po sytym posiłku jestem "głodny". Ale to chyba zależy tylko od danej osoby.
Jak sposób działa, to czemu nie. Jednak lubię przegryźć sobie coś od czasu do czasu żeby nie czuć tego słodkawego smaku w ustach.