d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1234323442345234623473626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 5 2013 02:18am
Quote (Grigo @ May 5 2013 08:57am)
Ta ławeczka i gryf są z odzysku, dostałem po kimś, komu już niepotrzebne. Ławki jeszcze nawet nie złożyłem, a gryf dopiero zmierzę, żeby wiedzieć jakie te talerze kupić. Tylko nie wiem jakie "nominały" kupić, żeby jakoś poćwiczyć. Raczej kupię parę takich lżejszych na początek, będę robił więcej powtórzeń najwyżej.


4x 1.25
4x2.5 kg
4x 5 kg
4x 10 kg

na poczatek wystarczajace obciążenie

oczywiście ŻELIWNE a nie jakiś beton czy kompozyt czy jak zwał to zwał

This post was edited by trz on May 5 2013 02:25am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 5 2013 02:21am
Czemu żeliwne > ?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 5 2013 02:22am
Quote (Grigo @ May 5 2013 09:21am)
Czemu żeliwne > ?


bo są mniejsze, lepiej wyważone i lepiej wykonane ...
...no i droższe B)

This post was edited by trz on May 5 2013 02:22am
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 5 2013 04:19am
Quote (zYwi3c @ May 5 2013 06:48am)
IF to nie jest dieta, to jest sposob jedzenia - okresla nam w jakich godzinach mozemy jesc. Mozna to polaczyc z kazda dieta - high carb/low carb/ carb cycling itd.

Chodzi o to, ze poscisz minimum te 16h ( Leangains ) i jesz w oknie 8h - minimum te 16h, coraz wiecej osob jak czytam na roznych forach przechodzi na 20/4 lub 22/2

Powod ?

Wrazliwosc insulinowa na duzy +++ - masz bardzo niski poziom insuliny przez caly post, co sprowadza sie do palenia fatu ( organizm pobiera energie z tluszczy ) - jak mamy wysoki poziom insuliny wszystko co jemy 'odklada sie' w jakims stopniu oraz blokuje to proces uwalniania sie kwasow tluszczowych. Do tego caly post przyczynia sie do zwiekszenia lipolizy, czyli uwalnianie kwasow tluszczowych z niechcianego fatu i przeniesienie ich do krwiobiegu.

Tutaj masz dosc krotki artykul, a wszystko jest wyjasnione:
http://koxteam.pl/2013/05/01/intermittent-fasting/


Jak niski poziom insuliny da się trzymać przez cały dzień, po co się głodzić...
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 5 2013 04:22am
Quote (MadZombie @ 5 May 2013 11:19)
Jak niski poziom insuliny da się trzymać przez cały dzień, po co się głodzić...


Nikt sie nie glodzi - jest 12, nie spie od 5 - tylko poranna kawka, glodu w ogole nie czuje i nawet o tym nie mysle.

http://www.sfd.pl/Wp%C5%82yw_insuliny_na_redukcje-t302038.html
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 5 2013 04:59am
Quote (MadZombie @ 5 May 2013 12:19)
Jak niski poziom insuliny da się trzymać przez cały dzień, po co się głodzić...


Jak zjesz np. 3k kcal w 5 posiłkach to się nie głodzisz? a jak w 1 to głodzisz?
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 5 2013 05:29am
Zapewne kolejny cudowny sposób na zrzut masy.
A nie lepiej aeroby + normalna dieta?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 5 2013 05:48am
Quote (demontaczki @ 5 May 2013 12:29)
Zapewne kolejny cudowny sposób na zrzut masy.
A nie lepiej aeroby + normalna dieta?


aeroby dla slabych.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 5 2013 05:53am
dieta rozregulujaca dla silnych
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 5 2013 07:16am
Quote (demontaczki @ 5 May 2013 12:53)
dieta rozregulujaca dla silnych


mylicie pojecia. IF/Leangains to nie dieta tylko sposob jedzenia - okresla czas kiedy mozna jesc. Diete mozna kazda podpiac pod to.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234323442345234623473626Next
Add Reply New Topic New Poll