d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1234223432344234523463626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 4 2013 02:10pm
Quote (Grigo @ 4 May 2013 21:06)
Taką tabelę mam w telefonie :D
Recomp?


Here we have a Leangains Recomp.

Positives to a Leangains recomp

: Gain muscle, lose fat, improve definition, improve lifts, eat the amount of food which feels “right.”

Negatives to a Leangains recomp

: Results are slower.

On a Leangains recomp, you’ll gain muscle and lose fat. Slowly.

____


W tej apce w telefonie moze wszystkiego nie byc, w tych tableach kalorii w necie mozesz sam dodac jak cos produkty + ludzie co chwile dodaja nowe, jeszcze sie nie spotkalem, zeby czegos nie bylo
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 4 2013 02:10pm
grupowanie jedzenia na śniadanie/obiad/kolacja jest trochę śmieszne
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 4 2013 02:12pm
Quote (zYwi3c @ 4 May 2013 22:10)
Here we have a Leangains Recomp.

Positives to a Leangains recomp

: Gain muscle, lose fat, improve definition, improve lifts, eat the amount of food which feels “right.”

Negatives to a Leangains recomp

: Results are slower.

On a Leangains recomp, you’ll gain muscle and lose fat. Slowly.

____


W tej apce w telefonie moze wszystkiego nie byc, w tych tableach kalorii w necie mozesz sam dodac jak cos produkty + ludzie co chwile dodaja nowe, jeszcze sie nie spotkalem, zeby czegos nie bylo


Pomyślę, w apce też mogę dodawać, ale stronka wygodniejsza :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 4 2013 02:20pm
Myślałem nad jakąś dietą połączoną z bieganiem, do tego mam hantle oraz właśnie wszedłem w posiadanie ławeczki i gryfa, tylko bym musiał dokupić jakieś talerze (i tu nie wiem jakie wartości w [kg])
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 4 2013 02:46pm
Quote (myl0rd @ 4 May 2013 19:57)
słabo się nie czuje wcale, w pracy nie myślę o głodzie, piję dużo wody, jakaś kawa i cola zero pomagają w razie potrzeby

głód był na początku jakoś pierwsze 2 tygodnie, wtedy post trwał 16h 8h jedzenia, teraz nie jem minimum 20h, czasem więcej



i przede wszystkim omijać twoje posty szerokim łukiem


daj mi profil na jakimś portalu, kfd czy coś, chcę zobaczyć z kim mam przyjemność
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 4 2013 02:59pm
Quote (JohnyCage @ 4 May 2013 21:46)
daj mi profil na jakimś portalu, kfd czy coś, chcę zobaczyć z kim mam przyjemność


niestety muszę Cię rozczarować, nie posiadam konta na kfd :(
jestem 80kg wieszakiem z bardzo krótkim stażem, jednak nie przeszkadza mi to żeby stwierdzić, że pieprzysz straszne brednie

w ogóle to co konto kfd ma do sylwetki? biceps rośnie od postów?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 4 2013 03:02pm
Quote (myl0rd @ 4 May 2013 22:59)
niestety muszę Cię rozczarować, nie posiadam konta na kfd :(
jestem 80kg wieszakiem z bardzo krótkim stażem, jednak nie przeszkadza mi to żeby stwierdzić, że pieprzysz straszne brednie

w ogóle to co konto kfd ma do sylwetki? biceps rośnie od postów?


śmiechłem :D
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 4 2013 04:51pm
Quote (Grigo @ May 4 2013 08:20pm)
Myślałem nad jakąś dietą połączoną z bieganiem, do tego mam hantle oraz właśnie wszedłem w posiadanie ławeczki i gryfa, tylko bym musiał dokupić jakieś talerze (i tu nie wiem jakie wartości w [kg])


Patrz na rozmiar otworu i bierz najtańsze. Myślę, że najmniejszy talar to 2/2,5kg.

BTW o co chodzi z to durną dietą IF? Może mi ktoś wytłumaczyć, bo nie chcę mi się ścian tekstu czytać o cud diecie.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 5 2013 12:48am
Quote (MadZombie @ 4 May 2013 23:51)
Patrz na rozmiar otworu i bierz najtańsze. Myślę, że najmniejszy talar to 2/2,5kg.

BTW o co chodzi z to durną dietą IF? Może mi ktoś wytłumaczyć, bo nie chcę mi się ścian tekstu czytać o cud diecie.


IF to nie jest dieta, to jest sposob jedzenia - okresla nam w jakich godzinach mozemy jesc. Mozna to polaczyc z kazda dieta - high carb/low carb/ carb cycling itd.

Chodzi o to, ze poscisz minimum te 16h ( Leangains ) i jesz w oknie 8h - minimum te 16h, coraz wiecej osob jak czytam na roznych forach przechodzi na 20/4 lub 22/2

Powod ?

Wrazliwosc insulinowa na duzy +++ - masz bardzo niski poziom insuliny przez caly post, co sprowadza sie do palenia fatu ( organizm pobiera energie z tluszczy ) - jak mamy wysoki poziom insuliny wszystko co jemy 'odklada sie' w jakims stopniu oraz blokuje to proces uwalniania sie kwasow tluszczowych. Do tego caly post przyczynia sie do zwiekszenia lipolizy, czyli uwalnianie kwasow tluszczowych z niechcianego fatu i przeniesienie ich do krwiobiegu.

Tutaj masz dosc krotki artykul, a wszystko jest wyjasnione:
http://koxteam.pl/2013/05/01/intermittent-fasting/

This post was edited by zYwi3c on May 5 2013 12:49am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 5 2013 01:57am
Quote (MadZombie @ 5 May 2013 00:51)
Patrz na rozmiar otworu i bierz najtańsze. Myślę, że najmniejszy talar to 2/2,5kg.

BTW o co chodzi z to durną dietą IF? Może mi ktoś wytłumaczyć, bo nie chcę mi się ścian tekstu czytać o cud diecie.


Ta ławeczka i gryf są z odzysku, dostałem po kimś, komu już niepotrzebne. Ławki jeszcze nawet nie złożyłem, a gryf dopiero zmierzę, żeby wiedzieć jakie te talerze kupić. Tylko nie wiem jakie "nominały" kupić, żeby jakoś poćwiczyć. Raczej kupię parę takich lżejszych na początek, będę robił więcej powtórzeń najwyżej.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234223432344234523463626Next
Add Reply New Topic New Poll