d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1234123422343234423453626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 4 2013 01:25pm
Quote (zYwi3c @ May 4 2013 09:17pm)
http://i.imgur.com/QDF7nww.jpg

oh fuck ;x

Bralbym barki, brzuch i bica ( ale troche mniej szpiczasty ). ALe sie musiala faszerowac, ojajebie ;x


36cm max tam siedzi.Niech zwiększy masę.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 4 2013 01:44pm
Pomyślałem, że pobawię się w takie wyliczanie wszystkiego w posiłkach jak Wy to robicie i co wyśmiewałem. Przeglądałem apki na androida i znalazłem taki kalkulator, sam podlicza ile w danym posiłku jest białka, węglowodanów, kalorii. Można wybrać z listy albo dodawać swoje produkty. Tylko powiedzcie mi, ziomeczki wyśmienite, jak wy określacie te ilości żarcia w gramach? :D Ile gram ma jedna kromka chleba, ile gram fasolki po bretońsku mam w misce? :D
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 4 2013 01:48pm
Quote (Grigo @ May 4 2013 08:44pm)
Pomyślałem, że pobawię się w takie wyliczanie wszystkiego w posiłkach jak Wy to robicie i co wyśmiewałem. Przeglądałem apki na androida i znalazłem taki kalkulator, sam podlicza ile w danym posiłku jest białka, węglowodanów, kalorii. Można wybrać z listy albo dodawać swoje produkty. Tylko powiedzcie mi, ziomeczki wyśmienite, jak wy określacie te ilości żarcia w gramach? :D Ile gram ma jedna kromka chleba, ile gram fasolki po bretońsku mam w misce? :D


waga i liczysz. Waga ma funkcje tara :D Co z tego wyliczania jak kalkulatory wyliczaja wszystkie wartości ze wszystkiego...

This post was edited by trz on May 4 2013 01:50pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 4 2013 01:50pm
Quote (Grigo @ 4 May 2013 20:44)
Pomyślałem, że pobawię się w takie wyliczanie wszystkiego w posiłkach jak Wy to robicie i co wyśmiewałem. Przeglądałem apki na androida i znalazłem taki kalkulator, sam podlicza ile w danym posiłku jest białka, węglowodanów, kalorii. Można wybrać z listy albo dodawać swoje produkty. Tylko powiedzcie mi, ziomeczki wyśmienite, jak wy określacie te ilości żarcia w gramach? :D Ile gram ma jedna kromka chleba, ile gram fasolki po bretońsku mam w misce? :D


Ja to bym sprobowal Wagą, ale moge sie mylic ;D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 4 2013 01:52pm
Quote (zYwi3c @ 4 May 2013 21:50)
Ja to bym sprobowal Wagą, ale moge sie mylic ;D


to Ty przed każdym posiłkiem ważysz składniki? :D

e/ kromki chleba też?

This post was edited by Grigo on May 4 2013 01:54pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 4 2013 01:58pm
Quote (Grigo @ 4 May 2013 20:52)
to Ty przed każdym posiłkiem ważysz składniki? :D

e/ kromki chleba też?


Jak jadlem jeszcze chleb, to owszem. Na poczatku zeby mniej wiecej wiedziec. I zawsze kupowalem ten sam razowy ( 30g jedna kromka miala )
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 4 2013 02:00pm
Quote (zYwi3c @ 4 May 2013 21:58)
Jak jadlem jeszcze chleb, to owszem. Na poczatku zeby mniej wiecej wiedziec. I zawsze kupowalem ten sam razowy ( 30g jedna kromka miala )


Damn, to przygotowanie kanapki zajmuje 2x więcej czasu :D
Trafiłem na tę apkę i tam pomyślałem czy by nie określić sobie zapotrzebowania na kalorie, białka itd. i wg tego jeść, żeby zredukować trochę FATu, a przy tym nie zrobić z siebie wieszaka.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 4 2013 02:04pm
Quote (Grigo @ 4 May 2013 21:00)
Damn, to przygotowanie kanapki zajmuje 2x więcej czasu :D
Trafiłem na tę apkę i tam pomyślałem czy by nie określić sobie zapotrzebowania na kalorie, białka itd. i wg tego jeść, żeby zredukować trochę FATu, a przy tym nie zrobić z siebie wieszaka.


ja tam 10 min dziennie siedze na tebele-kalorii.pl dodaje to na co mam ochote i ide na zakupy ;P

Na twoim miejscu recomp bym zrobil, jak duzo fatu nie masz

This post was edited by zYwi3c on May 4 2013 02:05pm
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
May 4 2013 02:06pm
dzisiaj lekki trening- coś w stylu zapoznanie sie ze sprzetem :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 4 2013 02:06pm
Quote (zYwi3c @ 4 May 2013 22:04)
ja tam 10 min dziennie siedze na tebele-kalorii.pl dodaje to na co mam ochote i ide na zakupy ;P

Na twoim miejscu recomp bym zrobil, jak duzo fatu nie masz


Taką tabelę mam w telefonie :D
Recomp?
Go Back To Polska Topic List
Prev1234123422343234423453626Next
Add Reply New Topic New Poll