Quote (SimSimSalabim @ 4 May 2013 19:52)
no ale nie czujecie sie slabo z tego powodu? jecie dopiero po calym dniu pracy/treningu, kiedy juz siedzicie w domu i nie nic meczacego nie robicie
a w ciagu dnia nie dopada was wkurwiajaca chec ojebania konia z kopytami?
słabo się nie czuje wcale, w pracy nie myślę o głodzie, piję dużo wody, jakaś kawa i cola zero pomagają w razie potrzeby
głód był na początku jakoś pierwsze 2 tygodnie, wtedy post trwał 16h 8h jedzenia, teraz nie jem minimum 20h, czasem więcej
Quote (JohnyCage @ 4 May 2013 19:54)
najlepszy sposób na redukcje to zamknąć jsp i pobiec do radomia zamiast tutaj siedzieć...
i przede wszystkim omijać twoje posty szerokim łukiem
This post was edited by myl0rd on May 4 2013 12:58pm