d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1233923402341234223433626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 4 2013 12:48pm
Proponuję w ogule nie jeść.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 4 2013 12:48pm
Quote (zYwi3c @ 4 May 2013 19:46)
Ja mam trening dopiero o 19/20 i nic do tej godziny nie jem, a po treningu wchodzi jeden wielki posilek <3


ja pierdole co wy odpierdalacie : D
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 4 2013 12:49pm
Quote (SimSimSalabim @ 4 May 2013 19:41)
no wlasnie jem
chodzi mi o to czy jest sens w opuszczaniu sniadania skoro i tak bede jadl jeszcze przed treningiem bo nie wytrzymam przeciez do 16 bez zarcia

/

serio? pierwszy posilek po treningu?

a najadasz sie na noc?


najadam się to mało powiedziane ;)
taki sposób odżywiania jest dla mnie wygodny

e:/ czytałeś ostatnio artykuły na koxteam.pl więc co Cię tak nagle zdziwiło?

This post was edited by myl0rd on May 4 2013 12:51pm
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 4 2013 12:50pm
Quote (SimSimSalabim @ May 4 2013 06:48pm)
ja pierdole co wy odpierdalacie : D


tez sie na poczatku smialem, ale imo jest to najlepszy sposob na redukcje. jak sie wycinac to tylko na if. przynajmniej u mnie.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 4 2013 12:52pm
Quote (myl0rd @ 4 May 2013 19:49)
najadam się to mało powiedziane ;)
taki sposób odżywiania jest dla mnie wygodny


no ale nie czujecie sie slabo z tego powodu? jecie dopiero po calym dniu pracy/treningu, kiedy juz siedzicie w domu i nie nic meczacego nie robicie
a w ciagu dnia nie dopada was wkurwiajaca chec ojebania konia z kopytami?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 4 2013 12:54pm
Quote (vVanted @ 4 May 2013 19:50)
tez sie na poczatku smialem, ale imo jest to najlepszy sposob na redukcje. jak sie wycinac to tylko na if. przynajmniej u mnie.


najlepszy sposób na redukcje to zamknąć jsp i pobiec do radomia zamiast tutaj siedzieć...
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 4 2013 12:55pm
Quote (SimSimSalabim @ 4 May 2013 19:52)
no ale nie czujecie sie slabo z tego powodu? jecie dopiero po calym dniu pracy/treningu, kiedy juz siedzicie w domu i nie nic meczacego nie robicie
a w ciagu dnia nie dopada was wkurwiajaca chec ojebania konia z kopytami?


Zaczynalem od 16/8 z 2 posilkami przed treningiem, aktualnie juz jestem po 1,5 miesiacu na Leangains/IF i ucinalem okno zywienia, tak zeby mi pasowalo - praca/uczelnia do 18/19 i akurat jak wracam odrazu na silke.
W ciagu dnia nie czuje w ogole glodu - kawa/herbata/cola zero i jest ok.

A po treningu siadam i jem. Zawsze lubilem mega jesc i jak siadam po treningu do takiej wyzerki to az sie morda cieszy :D

Ale na masie nie widze tego sposobu, teraz ledwo zjadam te 2200~ kalorii, na masie na 100% bede jadl przed. Ale na redukcje IF to najlepszy sposob - przez caly post fat leci.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 4 2013 12:57pm
Quote (SimSimSalabim @ 4 May 2013 19:52)
no ale nie czujecie sie slabo z tego powodu? jecie dopiero po calym dniu pracy/treningu, kiedy juz siedzicie w domu i nie nic meczacego nie robicie
a w ciagu dnia nie dopada was wkurwiajaca chec ojebania konia z kopytami?


słabo się nie czuje wcale, w pracy nie myślę o głodzie, piję dużo wody, jakaś kawa i cola zero pomagają w razie potrzeby

głód był na początku jakoś pierwsze 2 tygodnie, wtedy post trwał 16h 8h jedzenia, teraz nie jem minimum 20h, czasem więcej

Quote (JohnyCage @ 4 May 2013 19:54)
najlepszy sposób na redukcje to zamknąć jsp i pobiec do radomia zamiast tutaj siedzieć...


i przede wszystkim omijać twoje posty szerokim łukiem

This post was edited by myl0rd on May 4 2013 12:58pm
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 4 2013 01:04pm
no dobra, dzieki za pomoc : )
bede sie staral pomijac sniadanie teraz, ciezko mi jest sie troche przestawic bo cale zycie opierdalalem doslownie obiad na sniadanie (jakies kurczaki/mieloniaki[nie mielonki :x]/kielby/kasze/ryze/jajecznice na duzej ilosci miesa itp)
dlatego tez moze moj organizm doznaje lekkiego szoku i przez to jest mi ciezko wytrzymac do poznych godzin bez posilku, ale popracuje nad tym : )

a ocb z ta cola zero? po co pic taka chemie?

This post was edited by SimSimSalabim on May 4 2013 01:11pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 4 2013 01:07pm
Quote (SimSimSalabim @ 4 May 2013 20:04)
no dobra, dzieki za pomoc : )
bede sie staral pomijac sniadanie teraz, ciezko mi jest sie troche przestawic bo cale zycie opierdalalem doslownie obiad na sniadanie (jakies kurczaki/mieloniki/kielby/kasze/ryze/jajecznice na duzej ilosci miesa itp)
dlatego tez moze moj organizm doznaje lekkiego szoku i przez to jest mi ciezko wytrzymac do poznych godzin bez posilku, ale popracuje nad tym : )

a ocb z ta cola zero? po co pic taka chemie?


Od biedy mozna raz na jakis czas. Fajnie zapycha, a ma 0 kalori, wiec w czasie postu w sam raz.
Go Back To Polska Topic List
Prev1233923402341234223433626Next
Add Reply New Topic New Poll