Quote (1970 @ 3 May 2013 20:13)
kaloria to kaloria ale w wartościach odżywczych jest różnica czy się zje mięcho czy lody
No owszem, ale nie ma znaczenia czy zjesz np kebaba z takimi samymi wartosciami odzywczymi jakbys zrobil ryz z kurczakiem. A kto jak je, to juz od niego zalezy. Widzialem pelno ludzi na bodybuilding co wklejali co jedza, a tam burgery i inne fast foody, ale trzymali kalorie i macrosy zeby wszystko pasowalo i schodzil BF.
No i widze tez po sobie ogolnie, od czasu do czasu ciasto, lody, jakas czekolada. Wszystko dodaje do kalorii na stronce i hituje w macrosy a z tygodnia na tydzien lepsza sylwetka
Tez na poczatku myslalem, ze najwazniejsze, zeby jesc ryz + kura bo najdrowsze i w ogole. A teraz sie nie pierdole i jem na co mam ochote. Layne fajnie to tlumaczy tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=G6H2edyPLU8