d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1233823392340234123423626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 3 2013 01:15pm
Quote (zYwi3c @ May 3 2013 06:57pm)
Dobra beka z kolesia:

https://www.facebook.com/photo.php?v=150624165110307&comment%5Fid=285385&offset=0&total%5Fcomments=44&notif%5Ft=video%5Freply

Rzucaja mu badaniami i filmikami i dowodami, ze kaloria = kaloria i macrosy maja sie zgadzac. A ten dalej swoje ;DDDDD


Całe to gówno przeczytałem i pomyślałem, że trzeba przyjebać w lol'a, bo sam nie wiem co myśleć.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 3 2013 01:25pm
Quote (1970 @ 3 May 2013 20:13)
kaloria to kaloria ale w wartościach odżywczych jest różnica czy się zje mięcho czy lody


No owszem, ale nie ma znaczenia czy zjesz np kebaba z takimi samymi wartosciami odzywczymi jakbys zrobil ryz z kurczakiem. A kto jak je, to juz od niego zalezy. Widzialem pelno ludzi na bodybuilding co wklejali co jedza, a tam burgery i inne fast foody, ale trzymali kalorie i macrosy zeby wszystko pasowalo i schodzil BF.
No i widze tez po sobie ogolnie, od czasu do czasu ciasto, lody, jakas czekolada. Wszystko dodaje do kalorii na stronce i hituje w macrosy a z tygodnia na tydzien lepsza sylwetka ;)

Tez na poczatku myslalem, ze najwazniejsze, zeby jesc ryz + kura bo najdrowsze i w ogole. A teraz sie nie pierdole i jem na co mam ochote. Layne fajnie to tlumaczy tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=G6H2edyPLU8
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
May 3 2013 02:08pm
ja mam dobrze bo poki co jestem na etapie wpierdalania co sie da i probowania rosnac :D ale do poziomu "zaawansowany" jeszcze długa droga.
Member
Posts: 23,439
Joined: Mar 25 2006
Gold: Locked
May 3 2013 11:09pm
Quote (Shichirobei @ May 3 2013 09:54am)
nie bo to shit, elo


PIONTKA.

99% PIONKOW KTORZY STOSUJA LEAN GAINS NIE MAJA WYSTARCZAJACO DUZO DOSWIADCZENIA, BY COKOLWIEK OSIAGNAC TA DROGA. NIE TWIERDZE, ZE JEST ONA ZLA, ALE NA PEWNO NIE JEST ODPOWIEDNIA DLA TAKICH AMATOROW, KTORZY SIE TU UDZIELAJA I ROZPOCZYNAJA SWOJA PRZYGODE Z NAPIERDALANIEM CIEZAROW.

JEZELI NIE MACIE OCHOTY SIE POSWIECIC I ZMIENIC STYLU ZYCIA, DALEKO NIE ZAJDZIECIE W TAKI SPOSOB. WASZYM GLOWNYM ZMARTWIENIEM POWINNO BYC STWORZENIE SRODOWISKA HORMONALNEGO, KTORE BEDZIE SPRZYJALO PROCESOM ANABOLICZNYM I HYPERTROPHY. POWODZENIA W OSIAGNIECIU TEGO NA LODACH I SETKACH GRAM CUKRU.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 4 2013 11:50am
jezeli mam trening z rana to moge darowac sobie sniadanie, idzie wytrzymac bez wiekszych problemow
ale co jezeli mam na rano do roboty i trening dopiero o godzinie ~15-16, tez powinienem omijac sniadanie?
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
May 4 2013 12:34pm
nic więcej oprócz tego śniadanie nie jadasz do tej 15/16?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 4 2013 12:39pm
Quote (SimSimSalabim @ 4 May 2013 18:50)
jezeli mam trening z rana to moge darowac sobie sniadanie, idzie wytrzymac bez wiekszych problemow
ale co jezeli mam na rano do roboty i trening dopiero o godzinie ~15-16, tez powinienem omijac sniadanie?


możesz, nie musisz

ja pracuję 7-15, trening zaczynam ~16-17 i jem dopiero po treningu
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 4 2013 12:41pm
Quote (IlikeKFC @ 4 May 2013 19:34)
nic więcej oprócz tego śniadanie nie jadasz do tej 15/16?


no wlasnie jem
chodzi mi o to czy jest sens w opuszczaniu sniadania skoro i tak bede jadl jeszcze przed treningiem bo nie wytrzymam przeciez do 16 bez zarcia

/
Quote (myl0rd @ 4 May 2013 19:39)
możesz, nie musisz

ja pracuję 7-15, trening zaczynam ~16-17 i jem dopiero po treningu


serio? pierwszy posilek po treningu?

a najadasz sie na noc?

This post was edited by SimSimSalabim on May 4 2013 12:42pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 4 2013 12:46pm
Quote (SimSimSalabim @ 4 May 2013 19:41)
no wlasnie jem
chodzi mi o to czy jest sens w opuszczaniu sniadania skoro i tak bede jadl jeszcze przed treningiem bo nie wytrzymam przeciez do 16 bez zarcia

/

serio? pierwszy posilek po treningu?

a najadasz sie na noc?


Ja mam trening dopiero o 19/20 i nic do tej godziny nie jem, a po treningu wchodzi jeden wielki posilek <3
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 4 2013 12:47pm
Quote (Guru-PvP @ 4 May 2013 06:09)
PIONTKA.

99% PIONKOW KTORZY STOSUJA LEAN GAINS NIE MAJA WYSTARCZAJACO DUZO DOSWIADCZENIA, BY COKOLWIEK OSIAGNAC TA DROGA. NIE TWIERDZE, ZE JEST ONA ZLA, ALE NA PEWNO NIE JEST ODPOWIEDNIA DLA TAKICH AMATOROW, KTORZY SIE TU UDZIELAJA I ROZPOCZYNAJA SWOJA PRZYGODE Z NAPIERDALANIEM CIEZAROW.

JEZELI NIE MACIE OCHOTY SIE POSWIECIC I ZMIENIC STYLU ZYCIA, DALEKO NIE ZAJDZIECIE W TAKI SPOSOB. WASZYM GLOWNYM ZMARTWIENIEM POWINNO BYC STWORZENIE SRODOWISKA HORMONALNEGO, KTORE BEDZIE SPRZYJALO PROCESOM ANABOLICZNYM I HYPERTROPHY. POWODZENIA W OSIAGNIECIU TEGO NA LODACH I SETKACH GRAM CUKRU.


guru-pvp/10
Go Back To Polska Topic List
Prev1233823392340234123423626Next
Add Reply New Topic New Poll