dzisiaj tak na szybko, właśnie wciągam piersi w sosie pomidorodym(pomidory z puszki, cebula, papryk, pieczarki, czosnek, przyprawy) selfmade + ryż
do tego wafle ryżowe z dżemem wiśniowym, wszystko zapijam dietetyczną colą cherry

http://i.imgur.com/BrtWLpN.jpg
Ja zrobilem sernik Szmexy'ego, w lodowce jest. Jutro jebne fotke, dzis nie mam sily juz wstawac - 4 tortille w 2h ;D