d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1233523362337233823393626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 2 2013 12:48pm
Quote (zYwi3c @ 2 May 2013 17:51)
Tak, owoce mają dużo wegli prostych, jogurty tez, które automatycznie podnoszą insukine


Quote (myl0rd @ 2 May 2013 17:59)
jak robi rzeźbę to więcej ins = słabsze spalanie tłuszczu
SimSimSalabim nie określił zamierzonego celu swojej diety

przy niskim poziomie insuliny nasila sie proces lipolizy, a to bardzo ważne


moj cel = pozbycie sie resztek tkanki tluszczowej

wiec najlepiej NIC nie jesc z rana? czy jest jakis produkt ktory moglbym wszamac? np dzisiaj z rana tak mnie ssalo, ze nie moglem sie powstrzymac i nawet ten glupi jogurt juz uratowal sprawe....
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 2 2013 01:12pm
Quote (SimSimSalabim @ 2 May 2013 16:04)
przeczytalem to i mam pytanie

http://koxteam.pl/2013/04/30/dlaczego-sniadanie-to-zwykle-oszustwo/

czy zjedzenie na sniadanie jogurtu albo jakiegos owocu burzy koncept z tego artykulu?


dziwny ten artykuł, bo powiem szczerze, że ja od dziecka nienawidziłem śniadań
i do tej pory robię wszystko żeby ich uniknąć... teraz przynajmniej będę miał wymówkę żeby pierwszy posiłek zjeść o 14, haha
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 2 2013 01:15pm
Quote (JohnyCage @ 2 May 2013 20:12)
dziwny ten artykuł, bo powiem szczerze, że ja od dziecka nienawidziłem śniadań
i do tej pory robię wszystko żeby ich uniknąć... teraz przynajmniej będę miał wymówkę żeby pierwszy posiłek zjeść o 14, haha


ja cale zycie uwazalem sniadanie za najwazniejszy posilek dnia, uwielbialem isc glodnemu spac i pozniej opierdolic 2kg-owe sniadanie : )

ale teraz chce sie przetestowac na bez-sniadaniowej diecie

This post was edited by SimSimSalabim on May 2 2013 01:15pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 2 2013 01:21pm
Quote (SimSimSalabim @ 2 May 2013 20:15)
ja cale zycie uwazalem sniadanie za najwazniejszy posilek dnia, uwielbialem isc glodnemu spac i pozniej opierdolic 2kg-owe sniadanie : )

ale teraz chce sie przetestowac na bez-sniadaniowej diecie


jasna sprawa, moi starzy dokładnie tak samo mówili... ale ja tego nienawidziłem
ja po prostu mam ochotę jeść na wieczór hehe
rano mam ochotę spać... gdzie mi tam o jedzeniu myśleć, dopiero o 14 zaczynam być głodnym ;d
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
May 2 2013 01:23pm
juz to mowilem ze sniadanie to fejk a ktoryś z faworytów tego forum a za razem pro body-builder czyli mysz15 albo mlody123 mowili ze kazdy kto zna podstawy dietetyczne wie ze sniadanie najwazniejsze! :D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 2 2013 01:23pm
Quote (SimSimSalabim @ 2 May 2013 20:15)
ja cale zycie uwazalem sniadanie za najwazniejszy posilek dnia, uwielbialem isc glodnemu spac i pozniej opierdolic 2kg-owe sniadanie : )

ale teraz chce sie przetestowac na bez-sniadaniowej diecie


Zawsze sie tak mowilo, dopoki ludzie odpowiednich badan nie zrobili i udowodnili co tak naprawde sie dzieje w naszym ciele po przebudzeniu - oryginalny tekst mozna znalezc tutaj:
http://www.dangerouslyhardcore.com/5084/why-breakfast-is-nothing-but-a-scam/

A o wiarygodnosci Kiefera moze wielu powiedziec, koles co chwile jakies badania robi z innymi "naukowcami i badaczami"
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 2 2013 01:27pm
Quote (JohnyCage @ 2 May 2013 20:21)
jasna sprawa, moi starzy dokładnie tak samo mówili... ale ja tego nienawidziłem
ja po prostu mam ochotę jeść na wieczór hehe
rano mam ochotę spać... gdzie mi tam o jedzeniu myśleć, dopiero o 14 zaczynam być głodnym ;d


wszystko kwestia przyzwyczajenia : )
dzisiaj wlasnie mialem pierwszy dzien bez sniadania od XX lat (tylko jogurt wypilem) i bylo wporzadku, obiad zjadlem o 13 i do tego czasu nie czulem glodu, pomimo tego ze bylem po treningu
ale ten najgorszy moment wlasnie byl z samego rana, musialem cos wrzucic do brzucha...

dlatego moje pytanie brzmi czy trzymajac sie tego artykulu, ktorego linkowalem pare postow wzcesniej, musze byc zuplenie na czczo czy jednak jest jakis produkt, ktory moge zjesc (nawet w minimalnej ilosci)
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
May 2 2013 01:34pm
wow :o czyli jestem uratowany. nigdy nie potrafilem zjesc sniadania :D i zawsze mi rodzice gadali, ze wszystko co zle to przez to. Swoja droga mam pewne dolegliwosci zoladkowe i nie jestem pewny czy to nie mialo na to wplywu... jednak jedzenie neutralizuje troche te kwasy zoladkowe etc?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 2 2013 01:43pm
Quote (Fatality-SoF @ 2 May 2013 20:34)
wow :o czyli jestem uratowany. nigdy nie potrafilem zjesc sniadania :D i zawsze mi rodzice gadali, ze wszystko co zle to przez to. Swoja droga mam pewne dolegliwosci zoladkowe i nie jestem pewny czy to nie mialo na to wplywu... jednak jedzenie neutralizuje troche te kwasy zoladkowe etc?


:thumbsup: wiem co czujesz ziom
wypij coś zasadowego jak się źle z tym czujesz :) pomoże?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 2 2013 01:53pm
dzisiaj tak na szybko, właśnie wciągam piersi w sosie pomidorodym(pomidory z puszki, cebula, papryk, pieczarki, czosnek, przyprawy) selfmade + ryż

do tego wafle ryżowe z dżemem wiśniowym, wszystko zapijam dietetyczną colą cherry ;)



This post was edited by myl0rd on May 2 2013 01:57pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1233523362337233823393626Next
Add Reply New Topic New Poll