Quote (JohnyCage @ 2 May 2013 20:21)
jasna sprawa, moi starzy dokładnie tak samo mówili... ale ja tego nienawidziłem
ja po prostu mam ochotę jeść na wieczór hehe
rano mam ochotę spać... gdzie mi tam o jedzeniu myśleć, dopiero o 14 zaczynam być głodnym ;d
wszystko kwestia przyzwyczajenia : )
dzisiaj wlasnie mialem pierwszy dzien bez sniadania od XX lat (tylko jogurt wypilem) i bylo wporzadku, obiad zjadlem o 13 i do tego czasu nie czulem glodu, pomimo tego ze bylem po treningu
ale ten najgorszy moment wlasnie byl z samego rana, musialem cos wrzucic do brzucha...
dlatego moje pytanie brzmi czy trzymajac sie tego artykulu, ktorego linkowalem pare postow wzcesniej, musze byc zuplenie na czczo czy jednak jest jakis produkt, ktory moge zjesc (nawet w minimalnej ilosci)