Quote (Shichirobei @ 2 May 2013 17:53)
wiecej ins = wieksza anabolicznosc = wieksze przyrosty elooo
jak robi rzeźbę to więcej ins = słabsze spalanie tłuszczu
SimSimSalabim nie określił zamierzonego celu swojej diety
przy niskim poziomie insuliny nasila sie proces lipolizy, a to bardzo ważne
This post was edited by myl0rd on May 2 2013 11:00am