d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1233423352336233723383626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 2 2013 09:04am
przeczytalem to i mam pytanie

http://koxteam.pl/2013/04/30/dlaczego-sniadanie-to-zwykle-oszustwo/

czy zjedzenie na sniadanie jogurtu albo jakiegos owocu burzy koncept z tego artykulu?
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 2 2013 09:15am
kurwa jak ja mam malo sily, wyrabiam z niewielka iloscia pompek za jednym razem, moze z 15 zrobie :(

e: za duzo choroby i walenia druta w przeszlosci

This post was edited by Cynicfm on May 2 2013 09:15am
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
May 2 2013 09:20am
Quote (Cynicfm @ May 2 2013 03:15pm)
kurwa jak ja mam malo sily, wyrabiam z niewielka iloscia pompek za jednym razem, moze z 15 zrobie :(

e: za duzo choroby i walenia druta w przeszlosci


;DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 2 2013 10:13am
Quote (t0xy @ May 2 2013 05:20pm)
;DDDDDDDDDDDDDDDDD


ziomeg to nie jest smieszne
ja takich prawdziwych to z 10 zrobie :cry:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 2 2013 10:51am
Quote (SimSimSalabim @ 2 May 2013 16:04)
przeczytalem,em to i mam pytanie

http://koxteam.pl/2013/04/30/dlaczego-sniadanie-to-zwykle-oszustwo/

czy zjedzenie na sniadanie jogurtu albo jakiegos owocu burzy koncept z tego artykulu?


Tak, owoce mają dużo wegli prostych, jogurty tez, które automatycznie podnoszą insukine
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
May 2 2013 10:53am
Quote (zYwi3c @ May 2 2013 06:51pm)
Tak, owoce mają dużo wegli prostych, jogurty tez, które automatycznie podnoszą insukine


wiecej ins = wieksza anabolicznosc = wieksze przyrosty elooo
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 2 2013 10:59am
Quote (Shichirobei @ 2 May 2013 17:53)
wiecej ins = wieksza anabolicznosc = wieksze przyrosty elooo


jak robi rzeźbę to więcej ins = słabsze spalanie tłuszczu
SimSimSalabim nie określił zamierzonego celu swojej diety

przy niskim poziomie insuliny nasila sie proces lipolizy, a to bardzo ważne

This post was edited by myl0rd on May 2 2013 11:00am
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
May 2 2013 11:16am
słabsze spalanie też jest od wysokiego estro, i stąd wiem dlaczego ja się nigdy na towarze nie mogłem wyciąć dobrze
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 2 2013 11:26am
Quote (Shichirobei @ 2 May 2013 18:16)
słabsze spalanie też jest od wysokiego estro, i stąd wiem dlaczego ja się nigdy na towarze nie mogłem wyciąć dobrze


Tobie i tak pewnie zwisa jak wyglądasz, może kiedyś zwracałeś uwagę, a teraz jako trójboista kładziesz na to lache ;)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
May 2 2013 11:38am
Quote (myl0rd @ May 2 2013 07:26pm)
Tobie i tak pewnie zwisa jak wyglądasz, może kiedyś zwracałeś uwagę, a teraz jako trójboista kładziesz na to lache ;)


właśnie zaraz po 12 maja tzn po AMP w TS zmieniam całkiem trening, na kultturystyczny i jedziemy. teraz z rana jak sie zepne to widac zarysy kraty a do wakacji to juz bedzie total mega krata-magnes-na-cipki
Go Back To Polska Topic List
Prev1233423352336233723383626Next
Add Reply New Topic New Poll