JohnyCage, źródło węgli nie jest ważne, ale tak jak napisał zYwi3c, bez przesady
co do aspartamu, to nie wiem ile byś musiał tego wciągać, żeby negatywnie wpłynęło to na Twój organizm
w dzisiejszych czasam jest tyle syfu w żywności, że ten aspartam to kropla w morzu i ja w ogóle nie biorę tego do bani
http://www.youtube.com/watch?v=9iN6tU5pzTM
od dzisiaj przechodzę na 20/4, wcześniej jechałem na 16/8
jeszczy telko z 14h do szamy

20/4 lajtowo u mnie, teraz codziennie pracuje od 7 do 18, wiec w domu jestem okolo 19, silka na 20 i szama kolo 22. Wiec lajcik ; czasami nawet po tych 22 nie chce mi sie jesc ;x ale jem ze zdrowego rozsadku ;d