d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1233323342335233623373626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 1 2013 11:26pm
JohnyCage, źródło węgli nie jest ważne, ale tak jak napisał zYwi3c, bez przesady

co do aspartamu, to nie wiem ile byś musiał tego wciągać, żeby negatywnie wpłynęło to na Twój organizm
w dzisiejszych czasam jest tyle syfu w żywności, że ten aspartam to kropla w morzu i ja w ogóle nie biorę tego do bani



od dzisiaj przechodzę na 20/4, wcześniej jechałem na 16/8

jeszczy telko z 14h do szamy ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 2 2013 12:03am
Quote (myl0rd @ 2 May 2013 06:26)
JohnyCage, źródło węgli nie jest ważne, ale tak jak napisał zYwi3c, bez przesady

co do aspartamu, to nie wiem ile byś musiał tego wciągać, żeby negatywnie wpłynęło to na Twój organizm
w dzisiejszych czasam jest tyle syfu w żywności, że ten aspartam to kropla w morzu i ja w ogóle nie biorę tego do bani

http://www.youtube.com/watch?v=9iN6tU5pzTM

od dzisiaj przechodzę na 20/4, wcześniej jechałem na 16/8

jeszczy telko z 14h do szamy ;)


20/4 lajtowo u mnie, teraz codziennie pracuje od 7 do 18, wiec w domu jestem okolo 19, silka na 20 i szama kolo 22. Wiec lajcik ; czasami nawet po tych 22 nie chce mi sie jesc ;x ale jem ze zdrowego rozsadku ;d

This post was edited by zYwi3c on May 2 2013 12:12am
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 2 2013 05:07am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 2 2013 05:34am
Quote (vVanted @ 2 May 2013 12:07)
http://thumbs.%2A%2A%2Astatic.com/d/w225/m/mPY7r4F3zgeRh5ISWScyxVg.jpg


nie dziala :<
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
May 2 2013 05:36am
Quote (zYwi3c @ May 2 2013 11:34am)
nie dziala :<


wim bo link z ibeja
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 2 2013 05:43am
Quote (myl0rd @ 2 May 2013 06:26)
JohnyCage, źródło węgli nie jest ważne, ale tak jak napisał zYwi3c, bez przesady

co do aspartamu, to nie wiem ile byś musiał tego wciągać, żeby negatywnie wpłynęło to na Twój organizm
w dzisiejszych czasam jest tyle syfu w żywności, że ten aspartam to kropla w morzu i ja w ogóle nie biorę tego do bani

http://www.youtube.com/watch?v=9iN6tU5pzTM

od dzisiaj przechodzę na 20/4, wcześniej jechałem na 16/8

jeszczy telko z 14h do szamy ;)


4 godziny szamy 20h postu?
to ile tu jest? dwa posiłki?
'początkujący' może na to się rzucić?

Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 2 2013 05:55am
Quote (JohnyCage @ 2 May 2013 12:43)
4 godziny szamy 20h postu?
to ile tu jest? dwa posiłki?
'początkujący' może na to się rzucić?


Jak wytrzymasz to czemu nie ? Ja zaczynalem od 16/8, potem 18/6 -> 20/4 - a teraz czasami to nawet mam 23/1 - glownie +20h postu - poprostu taki dzien mam ulozony, a do pracy/na uczelnie nie chce mi sie jedzenia brac to jem dopiero jak wroce
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 2 2013 08:46am
Quote (JohnyCage @ 2 May 2013 12:43)
4 godziny szamy 20h postu?
to ile tu jest? dwa posiłki?
'początkujący' może na to się rzucić?


dnt pewnie wciągne all na raz, w dt pewnie na 2, ciężko mi powiedzieć, bo jeszcze nic nie jadłem :D
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 2 2013 08:58am
Mam pytanie, jak sie miewa robienie sylwetki i sily przy robieniu pompek/podciaganiu sie na drazku, a chodzeniu na silownie?
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 2 2013 09:03am
Quote (myl0rd @ May 2 2013 07:26am)
JohnyCage, źródło węgli nie jest ważne, ale tak jak napisał zYwi3c, bez przesady

co do aspartamu, to nie wiem ile byś musiał tego wciągać, żeby negatywnie wpłynęło to na Twój organizm
w dzisiejszych czasam jest tyle syfu w żywności, że ten aspartam to kropla w morzu i ja w ogóle nie biorę tego do bani

http://www.youtube.com/watch?v=9iN6tU5pzTM

od dzisiaj przechodzę na 20/4, wcześniej jechałem na 16/8

jeszczy telko z 14h do szamy ;)


z tym aspartamem to luz ale slodziki z aspartamem podobnoz chujowe (niepodtwierdzone info tylko tak slyszalem)
Go Back To Polska Topic List
Prev1233323342335233623373626Next
Add Reply New Topic New Poll